własna firma

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
gość

własna firma

Post autor: gość »

Nie ma co ukrywac, ze prowadząc własna firme trzeba zwrócic duza uwagę na reklame i pozyskiwanie nowych klientów. Moja firma jest juz na szczescie na tyle rozwinieta, ze aktualnie poszukujemy nowej siedziby i nowej hali, gdzie bedzie sie miescic nasza linia produkcyjna. Z pewnoscia relokacje maszyn https://fomach.com/ to nie łatwe zadanie, dlatego w tym celu zatrudnie profesjonalistów.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:49

Re: własna firma

Post autor: marika »

Od lat prowadzę własną firmę, bo dla mnie to najlepsza forma zarobku, gdzie jak ciężko pracuje, to tyle po prostu mam. Agencja http://erzecznik.com.pl/ pomaga mi jednak w kwestiach wizerunku i odbioru marki. Tu poprzez odpowiednie techniki marketingu internetowego w oczach potencjalnych klientów stawiają moja firmę jako lokalnego lidera branży. A efekty tego widzę po ilości zapytań ofertowych.
uliś

Re: własna firma

Post autor: uliś »

Jeśli prowadzicie własny biznes, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://fordata.pl/plan-ciaglosci-dzial ... a-go-miec/ . Macie tam ciekawy artykuł na temat planu ciągłości działania przedsiębiorstwa. Dowiecie się dlaczego warto warto go mieć. Taka wiedza z pewno się okaże niezwykle przydatna.
Anuśka45

Re: własna firma

Post autor: Anuśka45 »

Prowadzenie własnego biznesu to fajna sprawa ale i bardzo duże wyzwania i zadania do realizacji. Na szczęście w wielu sprawach firmy otrzymują pomoc i wsparcie od podmiotów zewnętrznych. Takim wsparciem bez wątpienia jest program do fakturowania - mega tech . Program do prowadzenia magazynu został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Poproś o wersję testową i przekonaj się o jego funkcjonalności.
kaśka807

Re: własna firma

Post autor: kaśka807 »

Witajcie. Od pewnego czasu chodzi za mną pewien pomysł - Stacja Benzynowa. Aktualnie jestem na poziomie wstępnych poszukiwań części ktore są niezbędne do tego aby taką dzialalnosc zalozyc. Co sądzicie o sprzęcie ze strony https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorniki/. Wedlug mnie wygląda to na dobrą ofertę.
miłosz

Re: własna firma

Post autor: miłosz »

My niedawno zdecydowaliśmy się na kontakt z firmą https://commercecon.pl/oferta/dostawa-i ... stalowych/ . Zajmują się oni montażem konstrukcji stalowych. Prace w ich wykonaniu odbywają się bardzo sprawnie, ogólnie cały montaż przebiega zgodnie z przepisami co jest ważne, więc jak najbardziej warto podjąć z nimi współpracę
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: własna firma

Post autor: esika »

Wiem, że prowadzenie własnej firmy nie jest łatwe, a już jej rozwój to kolejna para kaloszy. Ja tak myślę, by do mojego sklepu dodatkowo wprowadzić punkt kurierski bo tego typu usług brakuje w okolicy. Mogłabym liczyć na dodatkowy dochód małym wysiłkiem
maryśkaa

Re: własna firma

Post autor: maryśkaa »

Od pewnego czasu mój mąż zastanawia się nad tym by zdecydować się na badanie due diligence . Tutaj właśnie oferta firmy jest bardzo obszerna i przede wszystkim pracują tutaj naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, więc może to będzie udana współpraca
jadwiga

Re: własna firma

Post autor: jadwiga »

Podczas prowadzenia działalności gospodarczej stabilność finansowa jest niezbędna. Wiele osób pomija znaczenie usług faktoringowych, ale jeśli masz trudności z płynnością finansową, istnieje pomoc. Aforti Factor może zapewnić znaczące wsparcie w postaci szybkiego podejmowania decyzji i wysokich zaliczek do 100%.

jaki odkurzacz workowy wybrać
olkaa

Re: własna firma

Post autor: olkaa »

Powiem wam, że ja myślę o tym by postawić na bmw leasing kalkulator . Tutaj właśnie sprawa związana z leasingiem przebiega bardzo sprawnie i szybko, więc może jednak to będzie dobry wybór
ODPOWIEDZ