Upadłość - kursy

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
girlaś

Upadłość - kursy

Post autor: girlaś »

Witajcie, interesuję się przede wszystkim możliwością wybrania odpowiednich kursów jeśli chodzi o upadłość konsumenta. Na pewno nie będę wybierać prawnika, to niepotrzebne i drogie koszty. Zdecydowanie będę wolała sobie sama kursy jak ogłosić upadłość załatwić i na pewno tak zadziałam.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Upadłość - kursy

Post autor: Turystka »

A skoro już mowa tutaj o kursach, to jakie znacie firmy organizujące kursy elektryczne? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://sep.tarnobrzeg.pl/. Jak widać można go sobie zrobić w systemie on-line. Później można zapisać się na egzamin, który również można zdać bez wychodzenia z domu - poprzez wideorozmowę. Po zdaniu egzaminu otrzymuje się uprawnienia elektryczne na okres 5 lat. Czy ktoś z Was takie uprawnienia posiada?
Alicja

Re: Upadłość - kursy

Post autor: Alicja »

O upadłości konsumenckiej można się wiele dowiedzieć w internecie, więc nie powinno być to jakoś bardzo trudne do wykonania. W tym artykule https://upadlosckonsumencka.expert/z-cz ... nsumencka/ można dowiedzieć się więcej na temat oddalenia wniosku o upadłość i jakie ma to konsekwencje.
karolinakinia

Re: Upadłość - kursy

Post autor: karolinakinia »

Ja to naprawdę nie wiem, co powiedzieć, ale z pewnością będę męża namawiać na nowe działalności, bo nie chcę, żeby się “zastał”. W każdym wieku można się sporo nauczyć. Takie uprawnienia do montażu klimatyzacji mogłyby być całkiem rozwojowe. Małe zlecenia na początku, potem kto wie, co byłoby.
trzelinkaaa

Re: Upadłość - kursy

Post autor: trzelinkaaa »

Na pewno szkolenia employer branding mnie zaciekawiło, bo jednak w tym temacie to ja się jeszcze nie szkoliłam. Muszę zdobywać nową wiedzę, nowe doświadczenia właśnie po to, by mój poprawić swoją efektywność i zadowolenie z siebie.

tarcza łucznicza
gośka

Re: Upadłość - kursy

Post autor: gośka »

Z moich najnowszych informacji wynika, że wybór szkolenia sep katowice jest naprawdę atrakcyjną opcją. W tym miejscu istnieje możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i przede wszystkim profesjonalna obsługa klientów jest tu priorytetem, co stanowi istotny aspekt.
mamrocina

Re: Upadłość - kursy

Post autor: mamrocina »

U mnie naprawdę jest sporo rozwiązań, niemniej jednak zapadka nie otwiera mi się, jeśli po prostu każdy z nas ma swoje jakieś dylematy i ja mogę naprawdę nie wiedzieć, jak postąpić. Nie wiem, może warto to jakoś rozwikłać? Chętnie sprawdzę, co poiwnnam zrobić, jakie mieć kwestie sensowne dla wielu z nas. Może uprawnienia do montażu klimatyzacji warto posiadać ?
Rakim

Re: Upadłość - kursy

Post autor: Rakim »

Ważne jest, aby zrozumieć, że upadłość firmy nie zawsze oznacza jej koniec. Często jest to szansa na restrukturyzację i powrót do rentowności. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/co- ... sc/224110/ i w takim przypadku, firma może kontynuować działalność, ale musi przestrzegać planu restrukturyzacyjnego zatwierdzonego przez sąd.
ODPOWIEDZ