Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Maniuś

Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

Post autor: Maniuś »

Już wiesz, że w środę o północy będziesz musiał jechać na lotnisko, żeby zdążyć na lot o 4 w nocy. Ktoś będzie musiał Cię odstawić, bo nie zostawisz auta na parkingu (ktoś będzie musiał je odebrać), może poprosić kogoś ze znajomych? Tylko czy zawracać im głowę o tej porze... Znamy te problemy, dlatego oferujemy przejazdy na Balice i Pyrzowice https://zamowtaxi.pl/, kurs możesz zarezerwować kilka dni wcześniej, nie musisz martwić się tym, że nie złapiesz wolnego auta.
Władek

Re: Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

Post autor: Władek »

Witaj. Nocny lot to faktycznie może być problem. Taksówka to dobre rozwiązanie zarówno kurs na lotnisko, jak i z lotniska. Najciężej jak nie znasz miasta, do którego podróżujesz. Nie wiadomo jaką taxi zamówić. Od kilku tygodni korzystam z porównywarki taxi https://zlaptaryfe.pl/taxi/torun/. Powiem ci, że już nie raz mnie ta stronka uratowała. Dzięki ocenie użytkowników masz pewność, że trafisz na dobrą taksówkę.
nńn

Re: Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

Post autor: nńn »

Aż tak to nie, ale dzwoniłam i zamawiałam, no. na za godzinę, żeby już byli pod moim mieszkaniem. To bardzo wygodne rozwiązanie, jeżeli wiemy, że będziemy i tak jechać taksówką, ale trochę później. Od siebie mogę szczerze polecić wam Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/zamow-taxi/ z Krakowa, jeżdżę z nimi regularnie i nigdy się na nich nie zawiodłam. Taksówki mają czyste, jazda jest komfortowa, a kierowcy sympatyczni. Oni mają swoją aplikację, przez która można sobie zamówić taksę :).

cordyceps powder
ODPOWIEDZ