szkoła policealna

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Sławery2883

szkoła policealna

Post autor: Sławery2883 »

Hej, zastanawiacie się jak wygląda rekrutacja na studia? Widziałem na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... tacji.html sporo informacji na ten temat, więc warto rzucić na to okiem. Co sądzicie o chodzeniu na studia? Jest to opłacalne w tych czasach?
sińka

Re: szkoła policealna

Post autor: sińka »

Ja miałam problem z podręcznikami na studnia. Profesorzy jak wymyślą tytuły to nie można ich nigdzie kupić. Ostatecznie znalazłam książki na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html ale nie obyło się bez problemu ze strony profesorów
Michaś

Re: szkoła policealna

Post autor: Michaś »

A studiował ktoś z Was może Audyt i kontrolę wewnętrzną w gospodarce i administracji? Ostatnio trafiłem na taki kierunek na stronie SSW https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/ i zastanawiam się jak z pracą po takich studiach.
Awatar użytkownika
Sysunia
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: szkoła policealna

Post autor: Sysunia »

Dużo zależy od matury, niestety trzeba już wcześniej myśleć o swoich planach na życie, przy wyborze liceum. Ja chciałam sobie dać szanse studiowania za granicą i tak liceum z maturą międzynarodową Te Vizja to umożliwia. Świetna rzecz, nawet jak i nie zdecydujecie się na taki krok to angielski będziecie mieli w małym palcu, gwarantuje, szkoła jest świetna.
Awatar użytkownika
kazikk
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:37

Re: szkoła policealna

Post autor: kazikk »

Sławery2883 pisze: ↑04 lut 2021, 13:02 Hej, zastanawiacie się jak wygląda rekrutacja na studia? Widziałem na stronie h sporo informacji na ten temat, więc warto rzucić na to okiem. Co sądzicie o chodzeniu na studia? Jest to opłacalne w tych czasach?
Akurat w niektórych nabory są nawet w okresie zimowym.
Denęt

Re: szkoła policealna

Post autor: Denęt »

Radzę nie marnować czasu na nic, ale angażować się w samokształcenie i edukację. W tym celu stale korzystam z usług najlepszych korepetytorów, aby podnieść poziom mojego wykształcenia BUKI Sam już nie raz przekonałem się, jak dobrze działają i często zwracałem się o usługi do tych korepetytorów. To naprawdę bardzo ważne i pomogło mi zmienić moje życie.
piętaszek

Re: szkoła policealna

Post autor: piętaszek »

Teraz w szkołach i innych placówkach oświatowych często można zobaczyć aktywne tablice, zamiast tych standardowych. Widać, że technologia poszła do przodu i bardzo dobrze. Jeżeli chcielibyście zakupić takie tablice do domu, to zajrzyjcie sobie tutaj http://tablice-interaktywne.com.pl/Tabl ... u-d14.html Tam znajdziecie te urządzenia w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: szkoła policealna

Post autor: elcuba20 »

Zdecydowanie najważniejszym aspektem, jeśli chodzi o studiowanie jest postawienie na konkretny kierunek, który spełni określone wymagania i potrzeby na ten temat. Stąd też szkoła policealna bytom jest opcją dopasowaną do potrzeb i oczekiwań osób, które chcąc iść w tym kierunku. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://elpax.pl/szkola-policealna/ gdzie znajdziesz wszelkie info.
ODPOWIEDZ