Studiowanie

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Studiowanie

Post autor: elcuba20 »

Kwestie wyboru studiów to niezwykle ważny aspekt w życiu każdej osoby. Taka decyzja wpływa na naprawdę wiele konkretnych i dalszych działań, które powodują i kształcą Cię na przyszłość. Dobrze jest zatem działać świadomie. Może któreś z kierunków na studia MBA Warszawa, będą dla Ciebie odpowiednie? Zajrzyj na ich stronę https://studia-mba.pl/ i przekonaj się o tej różnorodności i dopasowaniu.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Studiowanie

Post autor: Turystka »

Same studia to jeszcze nie wszystko. W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest również znajomość języków obcych. Dlatego też według mnie warto się dodatkowo zapisać na jakiś kurs językowy. Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę kursu języka chińskiego, który Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje w formie on-line. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Fiufiu
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:43

Re: Studiowanie

Post autor: Fiufiu »

Z tego co wiem to studia MBA w Warszawie prowadzi też Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna: https://vizja.pl/ więc przed podjęciem decyzji na której uczelni warto zdobyć ten tytuł warto zapoznać się także z ich zasadami kształcenia.
Awatar użytkownika
Sonka221r
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2020, 15:40

Re: Studiowanie

Post autor: Sonka221r »

Ja studiuję dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, prywatnie oczywiście, bo chciałam pracować, a wiadomo, że na dziennych to średnio z tym. Ja chodzę tutaj https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/ i wbrew pozorom, że to prywatna uczelnia to idzie się dużo nauczyć. Zajrzycie, może akurat będzie jakiś kierunek dla Was. Albo tak jak ja kochacie media ;)
Awatar użytkownika
Sofia
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:40
Kontakt:

Re: Studiowanie

Post autor: Sofia »

Każdy student i uczeń potrzebuje wyprawki. Na zsptylmanowa znajdziecie podręczniki i zeszyty dla uczniów wszystkich szczebli nauki. Myślę też, że znajdą się ciekawe oferty dla studentów.
netpodroze.pl
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: Studiowanie

Post autor: elcuba20 »

O studiach i ich wyborze można mówić naprawdę wiele. Podstawą jest jednak wybranie dla siebie opcji bardzo konkretnej i dobrej, która pozwoli Ci na rozszerzenie swoich umiejętności po liceum i wpisze się w Twoje oczekiwania. Dlatego też postaw na studia zarządzanie przedsiębiorstwem Warszawa, które znajdziesz w ofercie http://wwsb.edu.pl :) to dobry ruch dla Ciebie i Twojej przyszłości.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Studiowanie

Post autor: Terenia »

Studia powinny rozwijać nasze umiejętności, pomagać w zdobyciu dobrego zawodu dla siebie, a w późniejszym czasie również pracy. Są takie kierunki jak https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ , po których można zdobyć dobry zawód i specjaliści w tej dziedzinie są cały czas poszukiwani na rynku pracy. Dlatego warto nad takim się zastanowić, jeśli ktoś widzi się w szeroko pojętej logistyce.
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Studiowanie

Post autor: girl »

U nas zanim studiowanie, to jeszcze szkoła średnia i egzaminy. A to wcale nie jest takie proste, dlatego dobrze jest na przykład takie https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... -egzaminow wskazówki o egzaminach i innych rzeczach czytać. To się naprawdę przydaje, człowiek się, na co się pisze ;) .
Awatar użytkownika
Kalafior
Posty: 44
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:41

Re: Studiowanie

Post autor: Kalafior »

Nowy rok akademicki już niebawem więc najwyzsza pora żeby pomyśleć o znalezieniu pokoju w mieście, w którym będziecie studiować. Na ogłoszenia możecie zerknąć sobie tutaj - https://ogis.pl/o/ogloszenia/2332-pokoje-do-wynajecia Ofert jest dużo.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Studiowanie

Post autor: Bodzio12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić studia w Szczecinie. Jest to najlepsza uczelnia w rejonie, która pozwoli Wam na rozwój w wybranym przez Was kierunku studiów.
Awatar użytkownika
schmitt.leonie
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2020, 12:38
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Studiowanie

Post autor: schmitt.leonie »

Studia to czas, który zapamiętam na zawsze, był to naprawdę świetnie spędzony czas.
Malina_22

Re: Studiowanie

Post autor: Malina_22 »

Mi się bardzo podoba kierunek mediacje szkolne https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia- ... e-szkolne/ Właściwie to narazie tylko z teorii, ale mam nadzieję, że już niedługo będę mogła powiedzieć coś więcej z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 52
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:06

Re: Studiowanie

Post autor: mamapiotra »

Wybierajcie kierunki studiów takie jakie wam się podobają a nie takie jakie ktoś próbuje wam narzucić .Owszem rady rodziców czy bliskich są ważne ale nie mogą być jedynym kryterium przy ich wyborze. W ostateczności to przecież wy będziecie się uczyć i później miejmy nadzieję pracować w tej branży. Co powiecie na studia marketingowe ? Na tym jeszcze chyba nikt nie stracił.
ODPOWIEDZ