pomoc drogowa

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Franuś97

pomoc drogowa

Post autor: Franuś97 »

Witam, czy ktoś z Was wie która firma posiada usługę pomoc Drogowa Skoczów? Szukam od pewnego czasu takiej firmy, ale nie mogę nic znaleźć. Mam nadzieje, że ktoś z Was wypowie się w tym temacie. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy raczej nie mieliście z takimi firmami styczności?
róża0

Re: pomoc drogowa

Post autor: róża0 »

Myślę, że w tym zadaniu pomoże Wam pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: http://pomoc-drogowa.katowice.pl/ . Zapoznajcie się koniecznie z ich ofertą. Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogową. Przyznam, że byłam z nich bardzo zadowolona.
Artek7573

Re: pomoc drogowa

Post autor: Artek7573 »

Pomoc drogowa Katowice oferuje usługi holowania pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, awaryjnego odpalania aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Ich usługi są całodobowe - czyli można po nich dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Warto nakreślić też, że posiadają oni nowoczesny sprzet holowniczy oraz flote nowoczesnych holowników, dzięki czemumogą świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Mnie kiedy ostatnio zepsuło się auto, zadzwoniłem po nich i od razu otrzymałem pomoc. To prawdziwi profesjonaliści oraz fachowcy.
pawełkrószniak

Re: pomoc drogowa

Post autor: pawełkrószniak »

Ostatnio na trasie przed Rzeszowem w trakcie postoju zatrzasnąłem sobie kluczyki w środku samochodu i nie mogłem z powrotem wejść do auta... Zdarzyło wam się tak kiedyś? Na moje szczęście panowie z firmy Cartech trzydzieści minut po moim telefonie już byli na miejscu żeby otworzyć auto. Szybko, sprawnie i tanio. Profesjonalna firma!

Cartech - Awaryjne Otwieranie Drzwi Samochodu Cartech - Awaryjne Otwieranie Drzwi Samochodu
Cartech - Awaryjne Otwieranie Drzwi Samochodu
akemik

Re: pomoc drogowa

Post autor: akemik »

Uważam, że pomoc drogowa to ważna usługa, którą warto mieć, jeśli jest się kierowcą. autoholowanie poznań zapewnia niezawodną i szybką pomoc w przypadku awarii, dzięki czemu zawsze jesteś bezpieczny na drodze. Bez wątpienia mają wiedzę i doświadczenie, aby poradzić sobie w każdej sytuacji.
ODPOWIEDZ