Piaskowiec

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Józek

Piaskowiec

Post autor: Józek »

Gdzie piaskowiec do elewacji? Chciałbym zrobić a nie wiem skąd wziąć naprawdę dobry?
Awatar użytkownika
expi
Posty: 154
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: Piaskowiec

Post autor: expi »

Elewacja w piaskowcu wygląda przepięknie - super pomysł. Jeśli chodzi o dobrego producenta, to najlepszy jakiego mogę Ci polecić, oferuje się na stronie: http://piasmar.com/ . Jego produkty są najwyższej jakości, więc są naprawdę wytrzymałe a przy tym są też nie drogie.
Awatar użytkownika
masny
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2019, 11:24

Re: Piaskowiec

Post autor: masny »

Na elewację idealnie nadają się płytki elewacyjne Piano. Joniec takie ma w swojej ofercie. To elewacja na lata, trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Są to płytki betonowe, ale wyglądem do złudzenia przypominają kamień naturalny. Dla mnie to najlepszy wybór i kolory tych płytek też są różne.

krex szczutowo
aśka

Re: Piaskowiec

Post autor: aśka »

Ja również nie wiem co zrobić z elewacja mojego domu, na początku chciałam tylko pomalować farbą elewacyjną ale pomysł przeszedł do lamusa gdy na stronie http://dreved.pl/ znalazłam ofertę na panele klinkierowe, cegła wygląda świetnie i nie wiem już co robić. .
tamięk

Re: Piaskowiec

Post autor: tamięk »

Co jakiś czas trzeba przeprowadzać generalne remonty swojego domu i także odświeżać elewację. Tutaj https://decorsystem.pl/bonie-elewacyjne,c207.html będzie można także dobrać bonie elewacyjne, jakie sprawdzają się na narożniki. Elegancko wygląda dom wtedy.
ODPOWIEDZ