opakowania foliowe

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Adaś55

opakowania foliowe

Post autor: Adaś55 »

Cześć, wiecie skąd warto kupić opakowania foliowe? Widziałem na https://www.efekt.eu/ takie opakowania ale nie wiem jak jest z jakością. Nie wiem czy za taką cene woreczki będą dobrej jakości czy może lepiej poszukać innego sklepu. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
śliwka

Re: opakowania foliowe

Post autor: śliwka »

Łap namiar https://przeprowadzkisklep.pl/ i to sprawdzony. Pracujemy z tym sklepem od kilku lat. Poczatakowo zamawialiśmy tylko folię bąbelkową, bo maja w róznych formatach, a teraz to i kartony i koperty bąbelkowe i kilka innych tematów realizujemy w tym sklepie
Zdzisiek78Ś

Re: opakowania foliowe

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Jeśli chodzi o takie opakowania foliowe to na myśl przychodzi mi jedynie firma https://stark.pl/folie/ . Folia produkowana jest metodą ekstruzji na wytłaczarce dwu ślimakowej co zapewnia wysoką homogenizację surowca. Uruchomienie własnego działu produkcji, pozwala na szybszą realizację zamówień klienta oraz szybkie przeprowadzanie testów nowych opakowań.
śruba

Re: opakowania foliowe

Post autor: śruba »

Jeśli o opakowania chodzi to ich przeogromny wybór znaleźć można w sieci. Ja generalnie wszystkiego tam szukam, bo można wszystko znaleźć tam zdecydowanie szybciej. W jednej z hurtowni opakowań znalazłam folia stretch ale w ofercie mają całe mnóstwo opakowań. Z pewnością będę regularnie do nich zaglądać.
Natanuś88

Re: opakowania foliowe

Post autor: Natanuś88 »

Zdzisiek78Ś pisze: ↑17 lip 2021, 11:19 (...) Folia produkowana jest metodą ekstruzji na wytłaczarce dwu ślimakowej co zapewnia wysoką homogenizację surowca. Uruchomienie własnego działu produkcji, pozwala na szybszą realizację zamówień klienta oraz szybkie przeprowadzanie testów nowych opakowań.
Bardzo ciekawie napisane. Muszę bardziej poczytać na ten temat.
_________________________________________
producent opakowań drewnianych
ODPOWIEDZ