Ochrona danych osobowych

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
expi
Posty: 154
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Ochrona danych osobowych

Post autor: expi »

Temat od jakiegoś czasu bardzo popularny, czyli ochrona danych osobowych. Ja w tym temacie zachęcę Was do założenia testowego konta na stronie https://www.poradyodo.pl/ aby sprawdzić, czy informacje tam zawarte będą dla Was pomocne. Później śmiało możecie z tego korzystać , kiedy tylko chcecie.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Ochrona danych osobowych

Post autor: Turystka »

A jak dbacie o to, aby ochrona danych osobowych w Waszych firmach była na odpowiednim poziomie? Czy przeprowadziliście w Waszych przedsiębiorstwach specjalne audyty, o których mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/? I jak się udały? Czy wszystko w Waszych firmach dobrze funkcjonuje pod tym względem?
Awatar użytkownika
otyljanna
Posty: 143
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Ochrona danych osobowych

Post autor: otyljanna »

Jeśli o ochronę danych osobowych chodzi o na stronie https://vpn.co.pl czytałam na temat szyfrowania danych. Dowiedziałam się co to jest VPN i dlaczego warto go używać. Artykuł zawiera całą masę informacji, które mogą bardzo się przydać. Możesz zajrzeć sobie w wolnym czasie i zapoznać się z treścią.
Awatar użytkownika
flaming40
Posty: 72
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:16

Re: Ochrona danych osobowych

Post autor: flaming40 »

Przepisy dotyczące ochrony danych osobowych wymagają, by niszczyć dokumenty, które zawierają poufne informacje. Warto skorzystać z usług firmy, która się tym zajmie. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/niszczenie-dokumentow/. To firma z Poznania, która zajmuje się utylizacją odpadów w bezpieczny dla środowiska sposób i zgodnie z normami prawnymi. Poza tym oferują niszczenie dokumentów zgodnie z normą din 66399. Warto zapoznać się z ofertą.
ODPOWIEDZ