nauka języka

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Maryś44

nauka języka

Post autor: Maryś44 »

Cześć, chcesz nauczyć dziecko języka angielskiego? Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę, która wykorzystuje metodę Genki English do nauki języków. W taki sposób dzieci szybko oraz chętnie uczą się języków obcych. Wiedzieliście, że istnieje ta metoda? Co w ogóle sądzicie o wysyłaniu dzieci do takich szkół?
Wątły

Re: nauka języka

Post autor: Wątły »

Sama nauka języków jest oczywiście bardzo dobra i ja jestem wręcz przekonany, że zawsze nam się ona przyda. Natomiast gdy chcemy zlecić tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego to tylko w https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... angielski/ gdyż tam dostaniemy tłumaczenie najwyższej jakości.

sky high 2 ćwiczenia
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: nauka języka

Post autor: Turystka »

A jakie jest Wasze zdanie na temat kursów językowych on-line? Czy według Was warto sobie takie kursy robić? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje taki kurs angielskiego. Może ktoś z Was miał z tą szkołą już do czynienia?

direct action dragon egg
Duma64

Re: nauka języka

Post autor: Duma64 »

Jak myślicie - którego języka warto się uczyć? Mi się wydaje, że wciąż najwięcej korzyści przynosi nauka języka angielskiego. Pytanie gdzie się go uczyć, aby szybko go opanować?
Rom965

Re: nauka języka

Post autor: Rom965 »

W moim przypadku trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce do nauki tego języka. Właśnie dlatego, gdy znalazłam ig Szybka Nauka Pro: https://www.instagram.com/szybkanaukapro/ pomyślałam o ich kursie online, o którym sporo się można tutaj dowiedzieć. Słyszeliście kiedyś o nich?
monikalis

Re: nauka języka

Post autor: monikalis »

Co sądzicie o zajęciach z native speakers online? Czy faktycznie są takie skuteczne jak się słyszy? Zaciekawiła mnie oferta szkoły języka angielskiego e-native.
danuśka

Re: nauka języka

Post autor: danuśka »

Od jakiegoś czasu sama zastanawiam się nad https://englishbestway.pl/ . Jeśli chodzi o naukę angielskiego to faktycznie można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę, więc może jednak to będzie dobry wybór
KursIELTS

Re: nauka języka

Post autor: KursIELTS »

Jeśli chcesz potwierdzić umiejętności językowe, to zapoznaj się z testem IELTS. To jeden z najbardziej prestiżowych egzaminów tego typu na świecie. Przygotowanie do egzaminu IELTS możesz odbyć w Lang LTC https://lang.com.pl/kursy/kurs-ielts/ Kurs IELTS to podstawa, żeby test wypadł zdecydowanie lepiej.
Ewelinnkaa

Re: nauka języka

Post autor: Ewelinnkaa »

Nauka języka obcego wymaga przede wszystkim zaangażowania. Warto zatem stawiać na nowoczesne rozwiązania, które dodatkowo pozwolą na naukę w sposób dopasowany do obecnych standardów i potrzeb. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html gdzie trafisz na wyspecjalizowany kurs niemieckiego online , który stawia na praktyczność Twojej wiedzy.
Kwaśny

Re: nauka języka

Post autor: Kwaśny »

Lekcje z native speakerem często obejmują elementy kulturowe, które są nieodłączną częścią języka. Poznanie kultury pomaga w lepszym zrozumieniu języka i jego zastosowań. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź https://www.strzelce360.pl/artykul/6678 ... -speakerem i takie lekcje pozwalają również na zdobycie wiedzy o zwyczajach i tradycjach związanych z danym językiem.
polakowalczyk

Re: nauka języka

Post autor: polakowalczyk »

Szukam szkoły językowej, która oferuje język angielski dla dzieci Kraków - maci do polecenia jakąś konkretną? Zależy mi na nauce poprzez zabawę. Z góry dziękuję za polecenia!
mkalina

Re: nauka języka

Post autor: mkalina »

Myślami jestem już w miesiącach wakacyjnych dlatego przychodzę z pytaniem, czy ktoś z Was wie jakie półkolonie Kalisz dla dzieci są najlepsze? Zależy mi, aby były powiązane z nauką języka angielskiego.
domkap

Re: nauka języka

Post autor: domkap »

Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam kurs angielskiego Poznań w szkole językowej Leader School Poznań Rataje. Bardzo konkretny kurs, z którego bardzo dużo wyniosłam.
dorcia

Re: nauka języka

Post autor: dorcia »

Szkoła językowa Śrem - czy ktoś z Was chodził tutaj na jakieś kursy językowe a w szczególności na kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego? Z góry dziękuję za informację :)
ODPOWIEDZ