Metody rozwoju osobistego

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
otoo00
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:35

Metody rozwoju osobistego

Post autor: otoo00 »

Hej. Jakie macie metody, aby cały czas się rozwijać? Dla mnie stanie w jednym miejscu to marnowanie życia. Często czytam książki o samorozwoju i uczestniczę w różnorodnych szkoleniach. Ostatnio największy wpływ na mnie mają kursy i warsztaty od Myworkshopping.com i serdecznie je polecam każdemu, kto chce zadbać o siebie. Opowiadajcie śmiało o swoich doświadczeniach z rozwojem!
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: Turystka »

Moim zdaniem warto jest brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, również tych w systemie on-line. Ostatnio widziałam na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-d ... wa-online/ ofertę fajnego kursu z dietetyki sportowej, organizowanego przez Firmę Szkoleniową Kar-Group. Program tego szkolenia wydaje mi się całkiem ciekawy, polecam i Wam się z nim zapoznać :)
Awatar użytkownika
Ninka31
Posty: 72
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:32

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: Ninka31 »

Z pewnością kursy i szkolenia są najlepszą metodą rozwoju osobistego. Mnie interesują szczególnie szkolenia z fizjoterapii - https://www.movuto.pl/szkolenie-online- ... -a-sportem Ta dziedzina cały czas się rozwija i warto szkolić się z nowych technik. Dzięki temu nie wypadnie się z rynku i można oferować swoim klientom pełen zakres usług.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: mczay »

Zacznij czytać blogi internetowe i bierz udział w szkoleniach.
___
Blog Piękna Strona Twego Wnętrza - Style | Trendy | Inspiracje
Awatar użytkownika
flexi
Posty: 180
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:46

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: flexi »

Warto na pewno uczestniczyć w różnych szkoleniach. Poza tym ważne jest to, aby też samodzielnie zdobywać wiedzę np. poprzez czytanie merytorycznych artykułów. Jeśli zajmujecie się w waszej firmie zarządzaniem projektami, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://leadership-center.pl/2014/06/2641/ znajdziecie tam wiele cennych informacji między innymi na temat karty projektu, ale nie tylko.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: pieknyolek »

Turystka pisze: ↑24 lip 2020, 11:31 Moim zdaniem warto jest brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, również tych w systemie on-line. Ostatnio widziałam na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-dietetyka-sportowa-online ofertę fajnego kursu z dietetyki sportowej, organizowanego przez Firmę Szkoleniową Kar-Group. Program tego szkolenia wydaje mi się całkiem ciekawy, polecam i Wam się z nim zapoznać :)
Zdecydowanie fizjoterapia to przyszłość. A jeszcze ciekawsza wydaje sie osteopatia, zobacz dlaczego: https://www.stillacademy.pl/czym-jest-osteopatia/

Obrazek
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: pieknyolek »

Ninka31 pisze: ↑23 sie 2020, 22:15 Z pewnością kursy i szkolenia są najlepszą metodą rozwoju osobistego. Mnie interesują szczególnie szkolenia z fizjoterapii - movuto.pl/szkolenie-online-pilates-miedzy-fizjoterapia-a-sportem Ta dziedzina cały czas się rozwija i warto szkolić się z nowych technik. Dzięki temu nie wypadnie się z rynku i można oferować swoim klientom pełen zakres usług.
Ja zdecydowanie chętnie udzielam się i chodze na szkolenia dla fizjoterapeutów - ostatnio super szkolenie miałam w https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/ - bardzo ich polecam!

Obrazek
Franuś

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: Franuś »

Każdy sposób na podnoszenie naszych kompetencji i zdobywanie nowej wiedzy jest dobry. Nie zawsze muszą to być kursy czy szkolenia. Bardzo często taką wiedzę zdobywamy uczestnicząc w konferencjach czy choćby czytając artykuły branżowe. Ja właśnie w taki sposób zdobywam wiedzę. Po kilku artykułach, takich jak ten https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ wybrałem odpowiednie szkolenie dla siebie i swoich pracowników. Jednym słowem, najpierw teoretycznie przygotowałem się do tematu, a następnie wybrałem praktyczny rozwój poprzez szkolenie.
Aleksiś

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: Aleksiś »

Metod jest nieograniczenie wiele. Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje nam, że co raz trudniej jest iść przez całe nasze życie, jedną raz obraną ścieżką zawodową. Świat zmienia się w zastraszającym tempie, a my musimy za nim nadążać. Zwłaszcza w naszym zawodowym życiu. Kto się nie rozwija, ten staje w miejscu. Dlatego podjęłam decyzje o zmianie branży i wzięłam udział w kursie https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp . Mam w swoim portfolio zrealizowany projekt grupowy i wiem jak odnaleźć się na rynku pracy UX.
zuzkaa

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: zuzkaa »

Od pewnego czasu zastanawiam się nad korzyściami płynącymi z uczestnictwa w programie takim jak mentoring. Natknęłam się na interesującą propozycję na stronie https://www.coachwise.org/mentoring-strefa-wiedzy/ . Co ważniejsze, firma ta wydaje się mieć na uwadze zaangażowanie i profesjonalne podejście do swoich klientów.
easerd

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: easerd »

Jeśli chodzi o metody rozwoju osobistego polecam poczytać bloga https://laguna.augustow.pl gdzie możecie poczytać na tematy takie jak astrologia, numerologia, horoskopy, tarot itd. Zapraszam do zapoznania się w wolnych chwilach.
paulinkaa

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: paulinkaa »

Jedną z metod rozwoju osobistego jest po prostu edukacja na własną rękę z książkami. Ja np uczę sie francuskiego z https://matfel.pl/product-pol-378518-Fi ... orowa.html fiszkami, od matfela! :lol: :lol:
Boczek

Re: Metody rozwoju osobistego

Post autor: Boczek »

Zajęcia z zakresu przywództwa, które można znaleźć pod adresem https://4grow.pl/ są zaprojektowane, aby wyposażyć przyszłych liderów w narzędzia niezbędne do inspirującego kierowania zespołami. Szkolenia te pomagają uczestnikom rozwijać strategiczne myślenie, które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji.
ODPOWIEDZ