Księgowość eNova

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 45
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:25

Księgowość eNova

Post autor: kilimangaro »

Jakiś czas temu na jakiejś konferencji słyszałem, jak mówiono o możliwościach, które daje księgowość eNova. Podobno jest trochę zachodu przy wdrożeniu, potem jednak wszystko idzie bardzo sprawnie. Zagłębiłem się w temat, również poprzez http://www.vattax.pl/moduly-ksiegowe-ra ... osc-enova/ i wydaje się to bardzo fajnym rozwiązaniem. Stosujecie księgowość eNova u siebie w firmie?
Awatar użytkownika
Xawier
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:56

Re: Księgowość eNova

Post autor: Xawier »

Ja nie stosuję księgowości. Zajmuję się tym zupełnie sam.
Bo jaki sens ma takie życie? Czepiać się go, wytrzymywać cały ten brud, poniżenie, własnymi dziećmi handlować, żreć mech, w imię czego?
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Księgowość eNova

Post autor: Turystka »

A czy korzystacie w Waszych firmach z jakiś nowoczesnych systemów informatycznych które wpływają na uproszczenie prowadzenia księgowości o ograniczenie związanych z tym kosztów? Czytałam ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/, że na przykład elektroniczny obieg dokumentów od firmy Primesoft może się mocno do tego przyczynić. Co Wy na to?

dewie
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:37

Re: Księgowość eNova

Post autor: kitti32 »

Ogólnie jest wiele fajnych oprogramowań do księgowości. Dla mnie ciekawe wydają się te kierowane do biur rachunkowych. Dają one dużą swobodę w tej branży nie tylko dla samego biura ale też dla klienta. Szczególnie warto polecic https://mb24.pl . To oprogramowanie księgowe all in one. Pozwala na księgowosc, kadr i płace, rozliczanie z ZUS, kontakt z klientem online i trzymanie danych w chmurze, a w dodatku można je przetestowac za darmo.
ODPOWIEDZ