Faktury

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:14

Faktury

Post autor: duff231 »

Hejka, jak radzicie sobie z fakturami w swoich firmach? Zastanawiam się jak do tego podejśc. Sama nie umiem tego ugryzc, ale słyszałam o różnych programach, które w tym pomagaja. Zależy mi również na prowadzeniu magazynu. Znacie coś:?
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:37

Re: Faktury

Post autor: kitti32 »

Jak nie umiesz sobie tego ogarnac to zobacz sobie oprogramowanie wfirma. Te programy mają dobrą renomę i bardzo wiele firm z nich korzysta. Mają one wiele funkcji związanych z fakturami, ale też magazynem, wiec sądzę, że Ci się przyda. Dodatkowo masz tam do dyspozycji pomoc ekspertów. Tak sobie teraz weszłam na ich stronę i widzę, że mają promocję https://wfirma.pl/cennik ;)
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:14

Re: Faktury

Post autor: duff231 »

Dzięki, właśnie zgłębiam temat wfirmy i musze przyznac, że zadziwiło mnie to, że jest tak wszechstronny. Zapomniałam dopisac, że poza magazynem zależy mi też na kilometrówkach , które oczywiście ten program posiada ;). Te i wiele innych opcji znajdziecie na https://wfirma.pl/ksiegowosc
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:31

Re: Faktury

Post autor: kakashi23 »

Dodam do tego, że to oprogramowanie posiada również rozbudowany system kadr i płac pozwalający miedzy innymi na sporządzanie umów czy ewidencję czasu pracy ;). Wiecej info znajdziecie na https://wfirma.pl/kadry-i-place .
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Faktury

Post autor: Turystka »

Skoro już mowa o dokumentach i fakturach w firmie, to czy ktoś z Was korzysta może z elektronicznego ich obiegu? czytałam o tym ostatnio na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i okazuje się, że to może być naprawdę fantastyczne rozwiązanie dla firmy, które pozwoli znacznie usprawnić w niej pracę ;) Macie z tym jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
pasjonatka
Posty: 36
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:18

Re: Faktury

Post autor: pasjonatka »

Nie korzystam ale przyjrzę się temu dokładnie. A jeśli chodzi o faktury to tu https://www.polskibiznes24.pl/jak-wysta ... nformacje/ widziałam sporo informacji na ten temat. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, bardzo ważne jest, by dotrzymywać terminów wystawiania faktury. Można dostarczyć je także drogą elektroniczną ale muszą być w formacie pdf tak żeby nie można było jej edytować.

sesja zdjęciowa lewandowskiego
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Faktury

Post autor: Bodzio12 »

program który pomoże wam w prowadzeniu firmy w fakturowaniu to https://sellintegro.pl/14-baselinker koniecznie zobaczcie na stronę zapoznajcie się z ofertą i informacjami. Można także skorzystać z bezpłatnej wersji na 14 dni. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 54
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:44

Re: Faktury

Post autor: kropka »

przydają się takie rzeczy w firmach
Awatar użytkownika
monia
Posty: 38
Rejestracja: 25 wrz 2019, 14:06

Re: Faktury

Post autor: monia »

Tak, u nas na przykład korzystamy z programu do faktur https://www.bizin.pl/ i dzięki niemu mamy wszystko ogrniete, możemy bez problemu wystawić fakturę w obcym języku a do tego program umożliwia kontrolowanie zamówień i stanów magazynowych

wyjazdy lato 2015
Małgosia

Re: Faktury

Post autor: Małgosia »

Obecnie moim zdaniem najlepiej sprawdzi się oprogramowanie do faktur online. Dzięki temu w prosty sposób można zarządzać księgowością i dokumentami w firmie. Łatwo można wystawić faktury w wielu walutach i językach, można też kontrolować ich status, co bardzo się przydaje przy dużej ilości faktur.
Tadżyk

Re: Faktury

Post autor: Tadżyk »

Samo wystawanie faktur VAT jest naprawdę czymś bardzo ważnym i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja również zacząłem interesować się podatkiem VAT OSS przy sprzedaży online. Miałem właśnie okazję przeczytać o tym na stronie https://www.eit-centrum.waw.pl/vat-oss- ... nternecie/ i jest to bardzo ważna sprawa.
tośkaa

Re: Faktury

Post autor: tośkaa »

Ostatnio rozważam opcję skorzystania z https://www.oscbr.pl/ . To oprogramowanie ma imponujące funkcje i działa wyjątkowo płynnie, dlatego może Was zainteresować.

x kali
ODPOWIEDZ