Ciekawa strona fundacji

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Ciekawa strona fundacji

Post autor: Zuzia »

Znalazłam niedawno bardzo ciekawą stronę w internecie i nie mogłam się powstrzymać a by też o tym Wam napisać. Jest to strona Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ , która kupuje leki oraz niezbędny do niesienia pomocy sprzęt rehabilitacyjny. To wszystko robią na rzecz chorych dzieci. Już przekazałam pewną kwotę, aby ich wesprzeć. Może Wy też tak zrobicie?
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Re: Ciekawa strona fundacji

Post autor: olusia »

Bardzo dobrą "robotę" , jeśli chodzi o pomoc, robi Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Ja jestem aniołem dzieci od dawna, jak tylko mogę, to ich wspieram. Walczą o pieniądze na pomoc dla wielu podopiecznych, starają się o dotacje.. Robią wszystko, co w ich mocy, by zapobiec nieszczęściu dzieci, albo żeby je zakończyć.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Ciekawa strona fundacji

Post autor: Turystka »

Takie fundacje to całkiem dobry, ale nie jedyny sposób na to, żeby pomóc potrzebującym osobom, na przykład wymagającym operacji lub specjalistycznego leczenia. Z tego, co wiem, całkiem dobrze sprawdzają się też zbiórki pieniędzy przez internet. Czy ktoś z Was organizował albo wspierał kiedyś taką zbiórkę?
ODPOWIEDZ