butelki produkcja

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Osmanuś2563

butelki produkcja

Post autor: Osmanuś2563 »

Hej, ktoś z was kiedyś miał doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi? Zastanawiam się gdzie znajdę informacje na temat butelczarki np. butelki produkcja? Niestety mało jest w sieci informacji na temat produkcji butelek.
Laura_Ś22

Re: butelki produkcja

Post autor: Laura_Ś22 »

Niestety na maszynach się nie znam, ale jeśli chodzi o samą produkcję to może pomogą https://entra-group.eu . Mnie wyjaśnili na czym dokładnie polega planowanie produkcji, bardzo mi pomogli. To dzięki nim moja firma teraz funkcjonuje tak dobrze :)
Bożka

Re: butelki produkcja

Post autor: Bożka »

W firmach produkcyjnych oprócz różnego rodzaju sprzętów na pewno trzeba też zapewnić odpowiednie i dostosowane meble - https://renggli.pl/pl/oferta/stoly-wagowe/ Pozwolą one na bezpieczne wykonywanie różnego rodzaju badań oraz analiz. Takie meble posiadają odpowiednią wytrzymałość, żeby się nie zniszczyły po kilku miesiącach.
kluśa

Re: butelki produkcja

Post autor: kluśa »

Jeśli zajmujecie się branżą produkcyjną to każdy się ze mną zgodzi, że warto tutaj co jakiś czas przeprowadzić audyt. Taki audyt procesu produkcyjnego można wykonać na https://tqmsoft.com/pl/uslugi/model-dos ... rganizacji . Warto sobie zerknąć w wolnej chwili. Może się okazać, że taka wiedza może się przydać.
biżka

Re: butelki produkcja

Post autor: biżka »

Ciekawy pomysł na biznes, zapotrzebowanie na tego typu produkty jest wciąż bardzo wysokie :) Do ich produkcji niezbędne są dobre jakościowo surowce chemiczne a te znajdziesz w ofercie firmy Oqema https://oqema.pl/. Warto rozważyć współpracę z nimi bo mają ogromne doświadczenie a ich oferta jest skrojona na miarę indywidualnych potrzeb klienta.

hdmi audio spdif
Jaśkoo

Re: butelki produkcja

Post autor: Jaśkoo »

Mogę ci kilka kwestii podpowiedzieć. Jeśli masz możliwość, to najpierw zajmij się wszystkimi procesami produkcyjnymi, zaprojektuj linię, a dopiero potem buduj halę. Wtedy uzyskasz największą efektywność pracy. Kolejna sprawa to czystość powietrza i konieczność spełnienia wszystkich norm z tym związanych. Zwróć na to uwagę, bo są kontrolę i wysokie kary. My zainwestowaliśmy w filtry z węgla aktywnego http://www.zdpwa.com.pl/, które dają nam całkowity spokój na kontrolach.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: butelki produkcja

Post autor: elcuba20 »

Jeśli chodzi o produkcję to warto postawić na różnego rodzaju ulepszenia, które może przynieść optymalizacja procesów produkcyjnych. Warto zasięgnąć opinii doświadczonych specjalistów, których można znaleźć na stronie https://entra-group.eu/ . Nie zawsze wiadomo od czego zacząć zatem warto zasięgnąć wiedzy od osób doświadczonych w tej kwestii.
ODPOWIEDZ