biuro tłumaczeń

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Lucjuś4111

biuro tłumaczeń

Post autor: Lucjuś4111 »

Hej, znacie kogoś kto wykonuje profesjonalne tłumaczenia dla firm. Na razie natrafiłem na takie biuro tłumaczeń http://www.biurotlumaczen.pl/tlumaczenia-dla-firm/ Co o tym sądzicie?
Zośka

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Zośka »

Według mnie najlepsze biuro tłumaczeń to tłumaczenia biznesowe z języka angielskiego oni wykonują różne zlecenia w ekspresywnym tempie. warto do nich zgłosić się po pomoc bo to doświadczeni i profesjonalni ludzie. Polecam ich serdecznie
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: mczay »

Od siebie mogę natomiast polecić https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ - oferują tłumaczenia najwyższej jakości, w tym tłumaczenia symultaniczne...
Rafał

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Rafał »

Polecam serdecznie biuro tłumaczeń turbotlumaczenia.plbo to wykfalifikowany zespół tłumaczy którzy w tej branży działają od lat. Wykonują tłumaczenia ustne i pisemne oraz tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczą na wiele języków. Sprawdźcie bo to z nimi na pewno się dogadacie.
żagiel

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: żagiel »

Jeśli o tłumaczenia chodzi to dla mnie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest usługa profesjonalistów w tym zakresie. Ja szukałem kogoś, kto wykona dla mnie tłumaczenia ustne. Wiadomo, że to najcięższe z tłumaczeń bo wykonywane są one w czasie rzeczywistym. Zależało mi na znalezieniu kogoś w niedalekiej okolicy. Mój wybór padł na biuro tłumaczeń w Krakowie . Teraz wiem, że podjąłem bardzo dobrą decyzję. Z pewnością w razie potrzebny wrócę do nich.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: martez »

Sam wybór właściwego biura tłumaczeń jest czymś bardzo ważnym i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest wybrać mądrze. Jeśli ja chciałem zrobić tłumaczenia medyczne to praktycznie od razu zdecydowałem się skorzystać z oferty https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-medyczne/ która okazała się strzałem w dziesiątkę.
Gabryśka

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Gabryśka »

Faktycznie same biura tłumaczeń są czymś niezwykle ważnym i jak dla mnie na pewno warto jest mieć kontakt z dobrym biurem. Ja właśnie jakiś czas temu zlecałam tłumaczenie WPML https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-wpml/ które tak naprawdę wyszło znakomicie.
ODPOWIEDZ