Apteka internetowa

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
flaming40
Posty: 72
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:16

Apteka internetowa

Post autor: flaming40 »

Jak obecnie dbacie o swoje zdrowie w czasie tej sytuacji na świecie? Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ Wiem, że ludzie mają różne opinie na temat kupowania leków przez Internet. Ale moim zdaniem to całkiem wygodna opcja. Przecież zawsze mamy możliwość przeczytania składów leków i sprawdzenia ich pochodzenia. A co wy o tym myślicie?

liście tytoniu wysyłka
Awatar użytkownika
dżolo
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:54

Re: Apteka internetowa

Post autor: dżolo »

Cieszę się jak na razie dobrym zdrowiem, dlatego sporadycznie odwiedzam apteki, co za tym idzie zwykle te na mieście.
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:37

Re: Apteka internetowa

Post autor: kitti32 »

Slyszałam ostatnio o takich aptekach online. Ciekawa sprawa i z pewnością jest to wygodna opcja dla wielu osób. Warto byłoby poszukać w necie jakiegoś rankingu takich aptek, czy innych informacji na ten temat. Zobaczcie sobie http://www.koronawirus-lekarstwa.pl/, może tam coś będzie o tym napisane.
Tereńka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Tereńka »

Duży wybór asortymentu i to w niskich cenach oferuje ta tania apteka - https://max.wersjademo.pl Przeglądałam zakładki i widzę, że jest tam wszystko to, czego zazwyczaj potrzebuję. Akurat niedługo będę musiała zakupić większą ilość produktów aptecznynch i na pewno zrobię to w aptece internetowej, żeby było taniej i żeby nie dźwigać.
fiśka

Re: Apteka internetowa

Post autor: fiśka »

Wszystko zależy od tego, co konkretnie chcecie zakupić. Wiadomo, że w obecnych czasach zakupy online, to nie tylko wygoda, ale również ogromne bezpieczeństwo. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://www.apteka-familia.pl/espumisan ... e30ml.html . Jest tam namiar na aptekę, która poosiada szeroki asortyment. Jest tam nawet Espumisan 100.
Awatar użytkownika
kowalek
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2019, 20:36

Re: Apteka internetowa

Post autor: kowalek »

Ja teraz jeszcze szukałam e recepta antykoncepcja https://jpmedica.com Bo potrzebowałam takiej w najlepszej i najbardziej konkretnej cenie. A własnie na jpm medica znalazłam i recepte dostałam do godziny. . .
Małgosia

Re: Apteka internetowa

Post autor: Małgosia »

Jeżeli zależy wam na uchronieniu się przed zakażeniem koronawirusem, warto przeczytać artykuł na stronie http://testy-covid19.zapytujemy.pl/ , dzięki temu będziecie wiedzieli jak poradzić sobie ze strachem. Ważne jest, żeby każdy zachowywał się odpowiedzialnie, dzięki temu będziemy mogli w końcu wrócić do normalności.
ODPOWIEDZ