Jak spędzić ferie?

Wszystko o sportach zimowych. Narty, snowboard, łyżwy. Praktyczne informacje dla miłośników aktywności fizycznej zimą.
Awatar użytkownika
Szarlota1984
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 17:04

Jak spędzić ferie?

Post autor: Szarlota1984 »

Planuję powoli wyjazd na ferie zimowe dla całej naszej rodziny, planujemy zapisać się całą czwórką do szkółki zimowej - narciarskiej. Zarówno my, dorośli, jak i dzieciaki. W końcu nigdy nie jest przecież za późno na to, żeby nauczyć się jeździć na nartach, prawda?:) Kupujemy odzież termiczną, a przy okazji w sklepie Morowo dla mojego partnera zamówię nóż myśliwski, bo wiem, że o takim marzy.
Awatar użytkownika
kwiatushek05
Posty: 240
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Jak spędzić ferie?

Post autor: kwiatushek05 »

Jeśli rozważasz organizację wyjazdu firmowego lub planujesz wysłać dzieci na ferie zimowe, warto zwrócić uwagę na https://osrodekbolko.pl/poznaj-oferte/oferta-grupowa/. Moja znajoma była tam kilka razy i zawsze była bardzo zadowolona z pobytu. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, więc na pewno nie będziesz się tam nudzić.
minka9

Re: Jak spędzić ferie?

Post autor: minka9 »

Jesteś właśnie przed wyjazdem na ferie zimowe ? Ciekawym rozwiązaniem dla Ciebie może być możliwość wyjątkowego wyjazdu w góry. Warto jest przemyśleć taką kwestię i wybrać miejsce, które będzie dla Ciebie najlepsze. Wiele hoteli oferuje tego typu wyjazdy, jedną z takich ofert znajdziesz tutaj https://blue-mountain-resort.pl/
Milena_w

Re: Jak spędzić ferie?

Post autor: Milena_w »

Mamy co prawda końcówkę sezonu, ale jeszcze warto skorzystać z zimowych atrakcji. Osobiście polecam kulig białka tatrzańska jako formę aktywnego spędzenia czasu z dzieciakami :)
ODPOWIEDZ