Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Nizoń

Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Post autor: Nizoń »

W mojej ocenie, jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie rozbudowanej oferty w zakresie kompletowania wyposażenia gastronomicznego do swojego lokalu to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez hurtownię MultiGastro u których będziecie mogli znaleźć dobrej jakości artykuły do kuchni w tym również wysokiej klasy sprzęt, abyście mieli wszystko co potrzebne licząc jednocześnie na odpowiednią wydajność i duże możliwości jeśli chodzi o zestawienie oferty oraz zakres cenowy. Nawet jak są potrzebne stoły ze zlewem ze stali nierdzewnej https://multigastro.pl/stoly-ze-zlewem to także bez problemów będziecie mogli je dobrać. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znać jak tam wybory :)

uczulenie kaszka na twarzy
margolaa

Re: Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Post autor: margolaa »

A czy macie jakieś doświadczenie również z firmą https://www.gastromania.cz/ ? Bo ja zauważyłam w sieci, że oferują oni naprawdę kompleksowe i niezawodne wyposażenie - tak piszą. Dlatego chciałabym poznać również i wasze opinie.
Gość

Re: Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Post autor: Gość »

Cześć, zakładam własną restaurację i czy uważacie, że drzwi bezprzylgowe sprawdzą się w kuchni? Słyszałem różne opinie dlatego wolałbym poznać zdanie większej ilości osób.
Edek

Re: Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Post autor: Edek »

Chciałbym podzielić się moim niedawnym doświadczeniem z piecem konwekcyjno-parowym. To naprawdę game-changer dla każdej kuchni! Dzięki niemu potrawy są doskonale przyrządzone, zachowując właściwą teksturę i wilgotność. Jeśli jesteś nowy w tej technologii, polecam zacząć od odwiedzenia strony https://gastroprodukt.pl/piece-konwekcyjno-parowe aby dowiedzieć się więcej.
Bartłomiej

Re: Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli szukacie dobrej restauracji w Szczecinie, to polecam Wam sprawdzić stronę https://usmiech.szczecin.pl , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o restauracji Cafe Uśmiech. Sam regularnie odwiedzam tą restaurację i szczerze polecam zainteresowanym.
kinka

Re: Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Post autor: kinka »

Na pewno do prowadzenia dzialalnosci gastronomicznej bedzie konieczny nie tylko sprzet czy wyposazenie lokalu, ale tez dobrej jakosci oprogramowanie gastronomiczne łódź
ktore umozliwi obsluge takiego biznesu
artistic

Re: Wyposażenie gastronomiczne - restauracja

Post autor: artistic »

Tak - to wszystko jest ważne... Jednakże są jeszcze inne kwestie, takie jak zaopatrzenie gastronomii w produkty spożywcze i tutaj można wyróżnić chociażby firmę Izmir, która oferuje najwyższej jakości mięso na kebaba.
ODPOWIEDZ