Walka z wilgocią

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Walka z wilgocią

Post autor: elcuba20 »

Niezwykle trudna, niekiedy niewyrównana a przede wszystkim w pomieszczeniach które mają do tego skłonność. Warto więc zadbać o to wszystko było jak najbardziej dopasowane i dobrane. Polecam skorzystać z https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/ gdzie znajdziesz naprawdę solidne i pewne rozwiązania, które zapewnią jakość i mniej wilgoci.
Awatar użytkownika
isabella11
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 17:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Walka z wilgocią

Post autor: isabella11 »

Wilgoć może niekorzystnie wpływać na wygląd pomieszczenia, nie jest też zdrowa dla domowników.
kaśka

Re: Walka z wilgocią

Post autor: kaśka »

W temacie okien podpowiem wam jak sobie radzić z wodą osadzającą się na szybach. Miałam ten problem przez wiele lat, nie pomagało wietrzenie ani rozszczelnienie okna. Kiedyś wpadła do mnie sąsiadka i widząc jak wycieram wodę z szyb doradziła mi zakup żelu krzemionkowego, czyli takiego pochłaniacza wilgoci https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/. Wybrałam wersję pomarańczową, ponieważ spodobało mi się to, że w momencie gdy te kulki nasiąkną, zmieniają kolor na zielony. Nasypałam trochę do szklanego dzbanka i postawiłam na parapecie. Od tamtej pory mój problem zniknął, a jak widzę, że kulki zmieniają kolor to wymieniam je na nowe.
ODPOWIEDZ