Uzależnienia

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 207
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:11

Uzależnienia

Post autor: Justynka »

Borykacie sie lub ktoś z waszych bliskich z alkoholizmem? Z alkoholizmu nie łatwo wyjść samodzielnie, często potrzebna jest pomoc specjalisty, a i tak efekty nie są pewne - wiele zależy bowiem od motywacji alkoholika. Co do leczenia, to jest kilka sprzędzonych metod, w tym farmakoterapia, ale myślę, że nie warto faszerować się lekami i lepiej zacząć od zwykłej terapii u specjalisty od uzależnień - gdybyście szukali takiego w okolicach Warszawy to zajrzyjcie do prywatnej kliniki http://medox.org.pl/ Medox w Nowym Modlinie
Awatar użytkownika
giga
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:29

Re: Uzależnienia

Post autor: giga »

Mój znajomy ma problemy z narkotykami. Sama nie wiem co lepsze. Czytałam na https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/jak-le ... arkotykow/ jak wygląda droga do wyzdrowienia takiej uzależnionej osoby. Leczenie lekami które też mogą uzależniać, ale pomogą przejść najgorszy czas gdzie tak bardzo w organizmie brakuje substancji narkotycznej.
fiśka

Re: Uzależnienia

Post autor: fiśka »

Witam,jak pomoc osobie uzaleznionej? Jak wygląda terapia? Prosze o opinie i wasze rady. https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/il ... -alkoholu/ Co sądzicie o takim oczyszczaniu organizmu? Jak złagodzic objawy?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Uzależnienia

Post autor: Bodzio12 »

Sam przez to przechodziłem, miałem problem z uzależnieniem od alkoholu i przyznam, że samemu cięzko sobie poradzić. Skorzystałem z pomocy https://wetalk.pl/ i szczerze polecam wszystkim potrzebującym pomocy. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Daśka

Re: Uzależnienia

Post autor: Daśka »

Najważniejsze jest żeby uzależniony chciał tej pomocy. Moja znajoma korzystała z https://osrodkiterapeutyczne.pl/porady/ ... zeniu.html i naprawdę mówi , że jej bardzo pomogli, zwłaszcza jeżeli chodzi o uzależnienia od alkoholu. Da się z tego wyjść.
maśka

Re: Uzależnienia

Post autor: maśka »

Taka pomoc jak detoks alkoholowy https://medox.org.pl/detoksykacja-alkoholowa/ to kluczowa kwestia przy walce z uzależnieniami. W tym konkretnym przypadku mówimy o ośrodku, który to cieszy się dobrą renomą. Leczy się tam pacjentów przez cały tydzień, aż do uzyskania wymiernych efektów kuracji. Poza tym nie trzeba się obawiać ani o dyskrecję, ani też o wysoki komfort.
pęk

Re: Uzależnienia

Post autor: pęk »

leczenie wszelkiego rodzaju nałogów jest rzeczą niewiarygodnie trudną Nasz powrót do zdrowia nie wiąże się wyłącznie z siłą naszej woli ale również stopniem zaawansowania uzależnienia uświadomieniu choroby podjęciem specjalistycznego leczenia w ośrodku Terapii Uzależnień Nefo wsparciem bliskich to ostatnie jest często największym napędem pomagającym wytrwać tej nierównej walce

epson m 1200
Władysław

Re: Uzależnienia

Post autor: Władysław »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Musicie pamiętać, że jeśli w grę wchodzi nałóg, to warto jak najszybciej sięgnąć po pomoc. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ znajdziecie sporo informacji na temat tego, w jaki sposób moglibyście wesprzeć się pomocą terapeutów z Psychomedic. Moim zdaniem to rzecz zdecydowanie warta uwagi.
drążek

Re: Uzależnienia

Post autor: drążek »

Najpierw trzeba przygotować się psychicznie na pomoc alkoholikowi. Nie jest to łatwy proces, gdyż może się zdarzyć, że uzależniony będzie odrzucał naszą pomoc. Jest to typowe zachowanie osoby w ciągu alkoholowym. Mimo wszystko warto aby się nie poddać i zaproponować różne metody leczenia. Jedną z nich, może być wszycie Esperalu we Wrześni. Obecnie rozwiązań dostępnych jest kilka, dlatego na pewno konsultacj z lekarzem pomorze podjąć wybór.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Uzależnienia

Post autor: pieknyolek »

giga pisze: ↑01 cze 2020, 1:52 Mój znajomy ma problemy z narkotykami. Sama nie wiem co lepsze. Czytałam na zdrowy-styl-zycia.pl/jak-leczyc-uzaleznienie-od-narkotykow/ jak wygląda droga do wyzdrowienia takiej uzależnionej osoby. Leczenie lekami które też mogą uzależniać, ale pomogą przejść najgorszy czas gdzie tak bardzo w organizmie brakuje substancji narkotycznej.
No to współczuję... Takie uzależnienia rujnują życie :( Spróbujcie go przekonać do odwyku, polecam https://wyspasozo.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ