Ubezpieczenie

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Ubezpieczenie

Post autor: elcuba20 »

Cały czas, świat wokół nas zmienia się niesamowicie. Przez to coraz bardziej wracamy uwagę na to, co jest wokół nas i jak na nas to oddziałuje. Stąd też pomysł dotyczący ubezpieczenia jest całkowicie normalnym zjawiskiem, z którego jak najwięcej osób korzysta. Polecam zatem https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie/na-zycie czyli opcję, która jest stworzona dla osób chcących zadbać o to co mają najcenniejsze :)
Awatar użytkownika
szarlottka
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:40

Re: Ubezpieczenie

Post autor: szarlottka »

Niestety w życiu różnie bywa i warto mieć dobre ubezpieczenie np. z http://swiatubezpieczen.net.pl/ Nikt nie jest w stanie przewidzieć co go w życiu spotka dlatego korzystne ubezpieczenie zdrowotne, oc, mieszkaniowe itd jest bardzo, bardzo ważne. Ja kiedyś miałam w nosie jakie mam ubezpieczenie oc a innych w ogóle nie miałam. Na szczęście zmieniłam swoje podejście.
Awatar użytkownika
gosiunia
Posty: 155
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:42

Re: Ubezpieczenie

Post autor: gosiunia »

Moim zdaniem ubezpieczenia warto wykupować. Ja jestem zdania, że przezorny zawsze ubezpieczony. Lepiej wydać trochę na ubezpieczenie niż później fortunę na leczenie czy skutki innego zdarzenia. Nie warto natomiast decydować się na pierwsze lepsze. Trzeba je ze sobą porównać, posprawdzać. Dobrze jest także na ten temat sobie poczytać. Tutaj https://www.liluart.pl/styl-zycia/podro ... graniczna/ znajdziesz artykuł, który może Ci się przydać.
Awatar użytkownika
otyljanna
Posty: 143
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Ubezpieczenie

Post autor: otyljanna »

Dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Ubezpieczenie warto posiadać, jednak nie warto za nie przepłacać. Dlatego dla mnie rewelacyjnym rozwiązaniem jest porównywarka. Mam sprawdzoną na www.rankomat.pl ,z której zawsze korzystam. Po wypełnieniu wymaganych danych otrzymujesz oferty, które pasować będą do Twoich potrzeb. Wystarczy tylko wybrać z tych ofert najkorzystniejszą zarówno pod względem ceny jak i zakresu ubezpieczenia. Od razu można wybrane ubezpieczenie kupić nie wychodząc z domu.
Awatar użytkownika
ninja
Posty: 44
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:59

Re: Ubezpieczenie

Post autor: ninja »

Wyjeżdżając za granicę, albo na jakikolwiek wyjazd, powinniśmy pomyśleć o czymś takim jak https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-tury ... alkulator/ . Takie ubezpieczenie daje nam więcej swobody i bezpieczeństwo. W końcu nigdy nie wiadomo, co może nam się stać podczas zagranicznego wyjazdu. Dlatego lepiej zabezpieczyć się na każdą okoliczność.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie

Post autor: mczay »

Co do ubezpieczeń zdrowotnych prywatnych to ja wam powiem że też rozważam wykupienie takiego, niedawno chciałam iść do lekarza specjalisty i dowiedziałam się że muszę czekać pół roku. A z ubezpieczeniem wizytę mam szybko, tutaj https://cmp.med.pl/ widziałam że mają dobre warunki.
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Ubezpieczenie

Post autor: fabi »

A wiesz, że takich ofert na ubezpieczenie zdrowotne jest sporo? Mogą różnić się nie tylko ceną, ale i zakresem. Dlatego zamiast kupować przysłowiowego kota w worku, warto jest porównać dostępne oferty. Nie wiem czy znasz tę stronkę http://kompleksowaochrona.pl/ . Możesz porównać oferty i ich zakres, no i rzecz jasna kupić najlepszą polisę.
Awatar użytkownika
kazikk
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:37

Re: Ubezpieczenie

Post autor: kazikk »

Takie ubezpieczenia często są "krojone" pod klienta, więc nie ma się co dziwić, że jest ich wiele rodzajów. Takie polisy na życie są dosyć popularne, więc i zakres takiej oferty jest spory.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Bodzio12 »

Gdyby ktoś z was chciał zgłosić szkodę czy to pojazdu czy osoby to polecam zrobić to na stronie https://zgloszenie-szkody.pl/proama,23 ja miałam ubezpieczenie w proama i szybko dokonałam zgłoszenia przez internet. Wam też polecam te sposób. Informacje macie na stronie.
Awatar użytkownika
turka
Posty: 212
Rejestracja: 02 lip 2019, 8:31

Re: Ubezpieczenie

Post autor: turka »

Bycie ubezpieczonym wiąże się z przywilejami, ale i obowiązkami, których trzeba dopełnić, aby móc liczyć na odszkodowanie. Ze swojej strony polecam ten artykuł https://linkdoswiat.pl/jak-wybrac-ubezp ... ieszkania/ na temat ubezpieczenia mieszkania czy też domu.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 65
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:22

Re: Ubezpieczenie

Post autor: nosleep »

Mało osób zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie ubezpieczenia na życie. Oczywiście lepiej, żeby nic się nie stało ale naprawdę wypadki chodzą po ludziach i potem na ubezpieczenie może być za późno. Bardzo dobre ubezpieczenia oferuje firma vienna tu. Na ich stronie znajdziecie szczegóły dotyczące zakresu ochrony ubezpieczeniowej.
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: Ubezpieczenie

Post autor: rara11 »

Generalnie ubezpieczać się warto. I jeśli mowa o samochodach, to nie ma co się tylko do OC ograniczać bo wiele tracimy. Lepiej wziąć jeszcze dodatkowo assistance https://www.mfind.pl/akademia/abc-zakup ... ssistance/ tym bardziej, że nie jest to wysoki koszt, a wiele w ten sposób zyskujemy
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Ubezpieczenie

Post autor: martez »

Samych ubezpieczeń jest cała masa i na dobrą sprawę ja zawsze lubię być ubezpieczonym. Jestem również zdania, że w takiej sytuacji po prostu bezpieczniej nam się żyje. Całkiem niedawno także czytałem wpis https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-tur ... potrzebne/ gdzie określono czy ubezpieczenie turystyczne do Niemiec jest potrzebne czy może jednak zbędne.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie

Post autor: mczay »

Wiem, że ciężko jest wybrać dobre ubezpieczenie. Warto w tym celu skorzystać z porównywarki ubezpieczeniowej. Najlepiej sprawdzi się rankomat, bo z jej pomocą można naprawdę szybko znaleźć ofertę idealną. Jeśli jeszcze dokładnie nie wiesz jakiego ubezpieczenia szukasz, to na pewno powinieneś mieć ubezpieczenie na życie. Na stronie: https://rankomat.pl/zycie/odszkodowanie ... y-na-zycie jest artykuł, który opisuje jak wygląda odszkodowanie w przypadku śmierci rodzica. Oczywiście takie odszkodowanie jest wypłacane także w innych sytuacjach życiowych.
łośka

Re: Ubezpieczenie

Post autor: łośka »

Dokładnie, ciężko jest wybrać coś konkretnego, z uwagi na szeroki wybór, który obecnie mamy na rynku. Dlatego ja zanim przystąpię do szukania konkretnych ofert często staram się najpierw na ten temat poczytać. Na tej stronie https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ne/87.html znalazłam wiele cennych wiadomości na temat ubezpieczenia szkolnego. Takie warto mieć posiadając tak zwane żywe srebra :)
Trzoooś

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Trzoooś »

Ostatnie miesiące szukałem jakiejś ciekawej oferty, jeżeli chodzi o zapewnienie sobie spokojnej emerytury. Trochę się wystraszyłem, jak zobaczyłem te przeciętne prognozy. Przecież za takie pieniądze nie można funkcjonować. Nie powiem, bardzo ciekawi mnie ubezpieczenie emerytalne prywatne oferowane przez firmę Prudential. Wydaje się najbardziej opłacalne.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Ubezpieczenie

Post autor: martez »

Samych ubezpieczeń jest cała masa i ja przede wszystkim skupiam się na tych, które są mi po prostu potrzebne. Jak nawet jakiś czas temu czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/jazda-bez-waznego ... sekwencje/ to na dzień dzisiejszy jestem zdania, że warto wiedzieć co nam grozi gdy będziemy poruszali bez ważnego przeglądu.
Łukjii888

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Łukjii888 »

Ubezpieczenia i odszkodowania to bardzo ważna rzecz i dlatego ja ostatnio znalazłam stronę https://odszkodowania.zyf.pl/odszkodowa ... nikacyjny/ gdzie dowiedziałam się wiele informacji na ten temat. Jeżeli tak jak ja chcecie wiedzieć jak to wszytsko wygląda to polecam wam zaglądnąć na ich stronę. Poelcam

hatha joga wg b. k. s. iyengara
Mikołaj

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Mikołaj »

Ubezpieczenia to jedno z ważniejszych rzeczy, o które musimy zadbać w naszym życiu. Ja swoje kupuję na http://damo.pl , nigdy się nie zawiodłam. A Wy gdzie kupujecie swoje polisy? Znacie może damo.pl ? Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o swoją przyszłość i bezpieczeństwo.
lózacki

Re: Ubezpieczenie

Post autor: lózacki »

Odnoszę wrażenie, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z wagi ubezpieczenia turystycznego. Różne wypadki mogą się wydarzyć, dlatego warto dmuchać na zimne. Przy ostatniej wycieczce zdecydowałem się na tego typu ubezpieczenie a pomogli mi w tym https://www.ubezpieczeniapawlik.pl/ubezpieczenia . Nigdy mało bezpieczenstwa!
łał

Re: Ubezpieczenie

Post autor: łał »

Jeśli interesuje was dobry ubezpieczenie na przykład Assistance, i chcielibyście wyliczyć składkę nie wychodząc z domu, dla dowolnej firmy ubezpieczeniowej, to jesteście powstanie zrobić tutaj https://superpolisa.pl/faq/rodzaje-ubez ... ssistance/ . To świetna opcja która pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Franuś

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Franuś »

Dzięki odpowiednio dobranej polisie, przedsiębiorca może znacznie obniżyć ryzyko związane z prowadzeniem biznesu. Ciekawą ofertę ubezpieczenia firmy znajdziesz w https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... firmy,9,pl . Dlatego warto o niej pomyśleć, bez względu czy dopiero startujesz z działalnością, czy prowadzisz ją z powodzeniem przez długie lata.
ODPOWIEDZ