tani kurier

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

tani kurier

Post autor: esika »

Jak można zaoszczędzić na nadaniu paczki? Ostatnio mam wrażenie że dużo płacę i bardzo mi się to nie podoba. Słyszę, że ludzie mówią że przesyłki wcale nie są takie drogie, a ja nie odnoszę takiego wrażenia... jest gdzieś opcja porównania cen różnych firm kurierskich?
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: tani kurier

Post autor: rara11 »

esika pisze: ↑27 wrz 2021, 4:41 Jak można zaoszczędzić na nadaniu paczki? Ostatnio mam wrażenie że dużo płacę i bardzo mi się to nie podoba. Słyszę, że ludzie mówią że przesyłki wcale nie są takie drogie, a ja nie odnoszę takiego wrażenia... jest gdzieś opcja porównania cen różnych firm kurierskich?
Skoro uważasz że za dużo płacisz to pewnie tak jest. Poszukaj niższych cen tutaj https://www.znajdzkuriera.pl/ . Świetna stronka, często z niej korzystam, umożliwia porównanie cenników firm kurierskich

odgrzybianie klimatyzacji domowym sposobem
miruna

Re: tani kurier

Post autor: miruna »

Jeśli chcesz nadać paczkę, to dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty platformy kurierskiej. Rozmiary paczek, czy warunki przewozu, różnią się w zależności od przewoźnika, dlatego platformy kurierskie znacznie ułatwiają nam pracę. W tym artykule https://cityon.pl/blog/na-co-zwrocic-uw ... -kurierska przeczytasz, czym się kierować, wybierając kuriera.

papier xerox carbonless
barbara1

Re: tani kurier

Post autor: barbara1 »

Jeśli otrzymałeś uszkodzoną paczkę w pierwszej kolejności zrób zdjęcia opakowania oraz zawartości paczki, jeśli została uszkodzona. Będą one potrzebne jako dowód na uszkodzenie. skontaktuj się z firmą kurierską lub nadawcą, aby zgłosić problem. Przedstaw zdjęcia uszkodzenia i opakowania. Firma kurierska lub nadawca powinien podjąć kroki w celu rozwiązania problemu. Szerzej ten temat omówiono tutaj http://www.icotam.pl/uszkodzona-przesyl ... zy-zrobic/ , przeczytajcie sobie.
ODPOWIEDZ