studnie głębinowe

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Jaś823333

studnie głębinowe

Post autor: Jaś823333 »

Hej, nie mam pojęcia która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Istebna. Może ktoś z Was budował studnie i może mi polecić jakąś profesjonalną firmę? Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: studnie głębinowe

Post autor: martez »

Jeśli będziemy decydowali się na budowę studni głębinowej to przede wszystkim przed taką budową bądźmy już dobrze przygotowani. Ja również od razu zakupiłem bardzo fajny zestaw hydroforowy https://ogrody24.pl/zestawy/zestawy-hydroforowe i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór.
sótto

Re: studnie głębinowe

Post autor: sótto »

Nie mam pojęcia, co wy sami wybieracie, ale jako osoba doświadczona, powiedziałbym, że warto sprawdzać dambackie pompy. To jedyny producent, który po prostu je ulepszył, jak tylko coś złego się działo. A mam na myśli pompy takie jak: e-ibo czy nova. To jednak obiegówki, a jeśli chodzi o głębinowe, to tu https://www.dambat.pl/ klikajcie.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: studnie głębinowe

Post autor: martez »

Jeszcze wracając do tematu mogę na pewno każdemu polecić bardzo fajny artykuł https://www.fachowyinstalator.pl/jak-wy ... wy-w-domu/ gdyż przy studniach głębinowych również bardzo ważną sprawą jest hydrofor. Myślę, że warto wiedzieć jak dobrze go podłączyć.
tośkaa

Re: studnie głębinowe

Post autor: tośkaa »

Co powiecie na wyłącznik automatyczny do pompy głębinowej ? Ogólnie sama planuję kupić na dniach wyłącznik i z tego co widziałam to jednak tutaj oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna, dodatkowo też wyłączniki działają bez żadnych problemów
Dzida

Re: studnie głębinowe

Post autor: Dzida »

Podczas instalacji hydroforu ważne jest, aby zadbać o odpowiednie zabezpieczenie elektryczne. Wszystkie połączenia elektryczne powinny być wykonane zgodnie z normami bezpieczeństwa i odpowiednio izolowane. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na https://eko360.pl/jak-podlaczyc-zestaw-hydroforowy/ i regularne sprawdzanie instalacji elektrycznej może zapobiec wielu problemom.
ODPOWIEDZ