Sprzedaż samochodu

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Sprzedaż samochodu

Post autor: Turystka »

Cześć,
czy ktoś z Was ma może samochód na sprzedaż? Jeśli tak, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić skup aut używanych https://skup-aut-torun.pl/. Można tam liczyć na bardzo szybką, profesjonalną i uczciwą wycenę zupełnie za darmo. Skup przyjmuje auta w różnym stanie technicznym, nawet te uszkodzone i powypadkowe. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Magda
Posty: 36
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:01

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Magda »

Ja też uważam, że skup to najszybszy sposób na sprzedaż auta. I najłatwiejszy, bo przyjadą, wycenią, zapłacą. Wiem, że ten skup ze Słupska tak działa https://skup.aut.co.pl/skup-aut-slupsk/ . Przyjeżdżają na darmową wycenę, za darmo też odbierają auto. A za sam pojazd płacą gotówką od ręki.
Awatar użytkownika
expi
Posty: 154
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: expi »

Jak już uda Ci się sfinalizować sprzedaż, na pewno będziesz rozglądać się za nowym autem. Kupując warto szukać ich w sprawdzonych miejscach. Ja polecam zastanowić się nad ofertą: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... c-z-volvo/ gdzie trwa akurat akcja promocyjna volvo.
Awatar użytkownika
bodo
Posty: 53
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:11

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: bodo »

W niektórych sytuacjach oddanie auta do złomu to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Myślę, że w tym zadaniu może Tobie pomóc Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Warto się z nimi skontaktować i dopytać o szczegóły.
ODPOWIEDZ