Programowanie w szkole

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
AdeleHundl
Posty: 95
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:15

Programowanie w szkole

Post autor: AdeleHundl »

Nie od dziś wiadomo, że ceny oprogramowań u sprzętu komputerowego potrafią być bardzo duże. Z tego względu powstała oferta https://mojebambino.pl/4730-multimedia- ... -sprzet-it gdzie można ubiegać się o dofinansowanie. Wówczas oferta jest dostępna nawet dla budżetowych szkół, które muszą ograniczać koszta.
Jednak smutek jest gościem, którego niełatwo się pozbyć.
ważżka

Re: Programowanie w szkole

Post autor: ważżka »

Nauka programowania dla dzieci to mega opcja, bardzo rozwijające są takie zajęcia no i przede wszystkim dzieci to naprawdę szybko chłoną. Tutaj jest bardzo fajny kurs dla dzieci - https://instakolko.pl/, można wykupić jako dodatkowe zajęcia bo nie w każdej szkole to jest taki standard.
Okoń

Re: Programowanie w szkole

Post autor: Okoń »

W szkole mojego dziecka informatyka jest na bardzo wysokim poziomie. Niesamowicie mnie to cieszy, ponieważ to bardzo przyszłościowy kierunek studiów. Zakupiłam mu wszelkie potrzebne podręczniki do szkoły na stronie tej księgarni : https://www.taniaksiazka.pl/schritte-in ... 27613.html ponieważ akurat tam udało mi się znaleźć wszystkie pozycje z listy. Dodatkowo mieli najniższe ceny na rynku, wiec sporo zaoszczędziłam.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:35

Re: Programowanie w szkole

Post autor: paniola »

Jeśli tylko w szkole waszego dziecka istnieje możliwość poznania, któregoś z języków programowania, warto z tego skorzystać. Programiści jeszcze długo będą rozchwytywania, bo cały czas ich brakuje na rynku pracy. Syna mojej przyjaciółki wziął udział w szkolnym kursie język python podstawy .To może okazać się kierunek , w jakim dziecko będzie się kształcić i później zwiąże się zawodowo.
ODPOWIEDZ