Problemy z dzieckiem Łódź

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Nikola
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:25

Problemy z dzieckiem Łódź

Post autor: Nikola »

W centrum psychologiczno-pedagogicznym Centrum-futurum.pl w Łodzi na ulicy Paderewskiego odbywają się różne terapie indywidualne. Chcę je polecić każdej osobie, której dziecko ma różnego rodzaju problemy. Terapia behawioralna może mu pomóc.
Awatar użytkownika
klara435
Posty: 15
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:21

Re: Problemy z dzieckiem Łódź

Post autor: klara435 »

Czasami taka terapia to jedyne wyjście i nie należy na siłę się przed nim bronić.

wentylacja klimatyzacja ogrzewanie
esentire.pl
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Problemy z dzieckiem Łódź

Post autor: fabi »

Czasami ta. Ale czasami wystarczy pozwolić dziecku na pracę w grupie i to pomaga rozwiązać wiele problemów. Na przykład takie http://carlsongracie.pl/oferta/bjj-kids-grupa-2/ zajęcia sportowe są moim zdaniem pomocne. Dziecko uczy się współpracować z innymi, ale też rywalizować. Uczy się jak rozładowywać emocje itp. To lepsze niż terapia.
kłin

Re: Problemy z dzieckiem Łódź

Post autor: kłin »

Jakiego rodzaju są to problemy? Bo jeśli występuje wada wymowy to mogę polecić gabinet logopedyczny Wilanów . To jest w Warszawie, ale naprawdę warto, bo takiego logopedę to ze świeczką szukać
Grażyna11

Re: Problemy z dzieckiem Łódź

Post autor: Grażyna11 »

No dobrze, ale to trzeba na pewno zadać sobie pytanie o przyczynę takiego stanu. Jak dla mnie, powinniście przede wszystkim zainteresować się tym, jak moglibyście pomóc dziecku. Może warto byłoby zajrzeć do takiej kliniki jak https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i tam poszukać pomocy? Warto się nad tym dobrze zastanowić, bo w przeciwnym razie problemy moga tylko narastać.
ODPOWIEDZ