prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Franka

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Franka »

Ostatnio straciłam dziadka, który pozostawił testament przekazujący mi znaczną część swojego majątku. Niestety, moja rodzina nie jest zadowolona z tej decyzji i szykuje się na batalię prawna. Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego prawnika z Gdańska, który miałby doświadczenie w takich sprawach? Z góry dziękuję za pomoc.
Melon

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Melon »

Jeśli chodzi o sprawy spadkowe, zalecam skonsultowanie się z kancelarią specjalizującą się w tej dziedzinie. Możesz poszukać informacji na lokalnych forach internetowych, gdzie być może znajdziesz pomocne komentarze i sugestie.
Ankaa

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Ankaa »

Wiadomo że sądowa batalia z rodziną to nic przyjemnego, ale lepiej przejść przez to teraz i mieć już z głowy. Z tego co wiem, to bardzo dużo doświadczenie w sprawach spadkowych ma mecenas Mindykowski którego ofertę znajdziecie między innymi na stronie https://www.mindykowski.pl/. Zajrzyjcie sam, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
ODPOWIEDZ