Pralnia

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
konuś32

Pralnia

Post autor: konuś32 »

Jak w temacie, pytam z ciekawości. Oddajecie ubrania do pralni? Jak często ?
Ile kosztuje taka usługa ?
sakiś032

Re: Pralnia

Post autor: sakiś032 »

Ja czasami oddaje. Zwłaszcza jeśli mam jakieś problemowe tkaniny. Jeśli szukasz dobrej pralni to mogę zaproponować ich https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To pralnia na telefon. Działają w Warszawie i okolicach. Mają szeroki zakres usług i radzą sobie nawet z trudnymi do prania tkaninami.
eweluś022

Re: Pralnia

Post autor: eweluś022 »

No zdecydowanie Pralnia Warszawianka również jest i mnie znana i polecam, jak osoba wyżej, bo bez wątpienia poradzą sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Nie mają sobie równych, a ich usługi są na jak najwyższym poziomie!
Łasica23

Re: Pralnia

Post autor: Łasica23 »

konuś32 pisze: ↑31 sty 2021, 2:27 Jak w temacie, pytam z ciekawości. Oddajecie ubrania do pralni? Jak często ?
Ile kosztuje taka usługa ?

Pralnie są rożne, niektóre mają w ofercie prasowanie. I to jest spoko, ja jednak wolę prasować po swojemu. Szukam właśnie dobrej deski do prasowania i bardzo spodobały mi się te dostępne na https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/pokrowce/5004/
kemiś93

Re: Pralnia

Post autor: kemiś93 »

Ja polecam jak najbardziej https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/wolomin/ , jeśli macie np. do wykonania pranie kanapy. Myślę, że takie usługi będą koniecznie u każdego, za jakiś czas, bo kanapa, która codziennie jest użytkowana ma prawo dość mocno się zabrudzić. U mnie jeszcze dzieciaki swoje dołożyły, a pralnia sobie poradziła.
KasiaP

Re: Pralnia

Post autor: KasiaP »

ktoś tutaj pisał na temat Pralni Warszawianka. Jak dla mnie to bardzo dobre miejsce na wyczyszczenie różnego rodzaju trudnych zabrudzeń na ubraniach czy np też na dywanach czy wykładzinach. Mam tutaj zamiar wyprać kilka rzeczy takie jak płaszcz, w końcu .... :P Miałam to już zrobić wcześniej, ale jakoś nie miałam głowy powiem szczerze. Ceny jeśli chodzi o pralnię są bardzo w porządku, nie są jakieś wygórowane, Widziałam, że piorą też tutaj spodnie narciarskie w całkiem fajnej cenie bo za 30 zł

mąka ziemniaczana
ODPOWIEDZ