Podróż po Polsce

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
sagitarius
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:38

Podróż po Polsce

Post autor: sagitarius »

Hej, wspólnie z dziewczyną planujemy podróż dookoła Polski, od gór, aż nad morze.
Zastanawiamy się nad wypożyczeniem auta, korzystał już ktoś może z wypożyczalni? Osobiście zastanawiam się nad ofertą firmy https://amigorentacar.pl/ Maja niskie ceny i co zauważyłem przewidziane są nawet rabaty.
Awatar użytkownika
gosiunia
Posty: 155
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:42

Re: Podróż po Polsce

Post autor: gosiunia »

Ja ostatnio jadąc w góry uszkodziłam oponę na drodze na tyle poważnie, że nie dało się dalej jechać. Zaczęłam więc szukać pomocy w sieci, gdzie najbliżej znajduje się jakiś zakład wulkanizacyjny. Przeglądając różne strony natrafiłam na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ . Taka usługa mobilnej wulkanizacji to świetne rozwiązanie. Zadzwoniłam, wskazałam miejsce, w którym jestem i w niedługim czasie panowie przyjechali z pomocą. Na miejscu uporali się z problemem a ja mogłam ruszać w dalszą drogę.
Awatar użytkownika
Orko
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:36

Re: Podróż po Polsce

Post autor: Orko »

A próbowaliście wynajmu długoterminowego aut? Takie rozwiązanie ma wiele zalet, z których sporo osób nie zdaje sobie sprawy. Można o nich poczytać np. tutaj: https://www.hitachicapital.pl/pl/blog/p ... -samochodu
Awatar użytkownika
Retris
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:23

Re: Podróż po Polsce

Post autor: Retris »

Mnie wracając z romantycznej wycieczki do Polski zepsuł się samochód. Próbowałem coś z tym zrobić, bo trochę się na mechanice znam, jednak jak podniosłem maskę okazało się, że to nie takie błahe jak się spodziewałem. Wsiadłem więc do samochodu i zacząłem obdzwaniać pomoce drogowe w okolicy. Ta, którą znalazłem na https://laweta-hamburg.com.pl/ okazał się być najbliżej i świadczy usługi transportu do naszego kraju. Powiem tak, fachowa i sprawna robota za całkiem przystępną cenę.
ODPOWIEDZ