Podróż na motocyklu

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
slodycz28
Posty: 27
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:19

Podróż na motocyklu

Post autor: slodycz28 »

Planujemy ze znajomymi z klubu motocyklowego podróż po Europie Zachodniej na przełomie maja i czerwca. Mimo, iż do tego terminu zostało jeszcze trochę czasu, to już powoli kompletuję niezbędny sprzęt. Zastanawiam się nad zakupieniem takiego https://moto-tour.com.pl/pol_m_Bagaz-i- ... 83564.html uchwytu na telefon. Jestem ciekawa czy macie coś takiego u siebie i jak uchwyt sprawdza się w praktyce?
Awatar użytkownika
Beta0
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2019, 13:36

Re: Podróż na motocyklu

Post autor: Beta0 »

Ciekawe rozwiązanie, ale chyba wolałabym schować telefon do plecaka :p
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Podróż na motocyklu

Post autor: girl »

Mój facet jest ogromnym fanem motocykli, ale też ekologii i jeździ jak najmniej, by nie zanieczyszczać naturalnego powietrza. Niedawno pokazał mi jednak motocykle marki Super Soco, które zasilane są jedynie prądem. To na pewno mu się spodobało, dlatego też zdecydował się, że kupi sobie najbardziej "klasyczny model", TC za 14 200 zł. Będę go wspierać.
Awatar użytkownika
gosiunia
Posty: 155
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:42

Re: Podróż na motocyklu

Post autor: gosiunia »

Ja znalazłam nową formę podróżowania. Przeglądając ostatnio strony w sieci natrafiłam na tą https://autohop.pl/ . Zapoznałam się i teraz dzięki zainstalowanej aplikacji zamawiam transport, jak potrzebuję się dostać w jakieś miejsce. Wszelkie informacje na ten temat znaleźć można na stronie. Działą to na zasadzie współdzielenia, przez to koszt takiej podróżny jest niski, co dla mnie ma duże znaczenie.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Podróż na motocyklu

Post autor: sophia »

Oj, taka podróż to już naprawdę coś... Sama chciałabym wybrać się gdzieś na taką wycieczkę motorem. Niestety mam remont mojego sprzętu i póki co to rozglądam się na stronie https://www.rooader.pl/czesci-do-skuterow-i-motocykli/ za odpowiednim sprzętem. Także myślę, że tam otrzymam wszystko co potrzebuję i niedługo będę mogła pomyśleć o jakimś fajnym wypadzie.
Awatar użytkownika
rea
Posty: 7
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:22

Re: Podróż na motocyklu

Post autor: rea »

O podróżowanie na motocyklu to niesamowite wrażenia, frajda. Przynajmniej dla mnie na pewno. Teraz muszę naprawić nieco mój sprzęt, żeby na przyszły rok ruszyć w trasę jak będzie tylko pogoda. Planuje wymienić zabezpieczenia zębatki i kilka innych rzeczy.
ODPOWIEDZ