Opinie o bankach

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Opinie o bankach

Post autor: elcuba20 »

Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla młodych? Tzn. jak bank ma najlepsze usługi? Sprawdzałem opinie o bankach i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
Awatar użytkownika
Arnika
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:34

Re: Opinie o bankach

Post autor: Arnika »

Banki są bezduszne ;)

myszy w ociepleniu
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Opinie o bankach

Post autor: Bodzio12 »

Ja powiem wam że bardzo pomogła mi strona https://kobieta.interia.pl/porady/news- ... Id,2324894 tutaj odkryłam jak najlepiej szukać okazji w internecie jest też mnóstwo artykułów które są pomocne podczas wyboru konta w banku. Zajrzyjcie i poczytajcie polecam.
Awatar użytkownika
bebeser44
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2020, 10:07

Re: Opinie o bankach

Post autor: bebeser44 »

Słuchajcie, a czy ktoś z was ma może jakąś skrytkę bankową, z której korzysta?


_______________________
https://centrumdepozytowe.pl
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 229
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:37

Re: Opinie o bankach

Post autor: Zdzisiek78 »

Ja tam cenię sobie millenium, bo wszystkie informacje są ogólnodostępne i czytelne, takie jak sesje przychodzenia przelewów https://pozyczkaposzukiwana.pl/kiedy-do ... millenium/. Ogólnie udało mi się też złapać konto bez żadnych opłat, więc zdecydowanie się opłaca.
Awatar użytkownika
ohanna
Posty: 56
Rejestracja: 27 maja 2020, 8:08

Re: Opinie o bankach

Post autor: ohanna »

A wiecie, jaka jest różnica między bankiem a parabankiem? Tu http://hotmoney.pl/bank-a-parabank-czym ... -pozyczke/ zostało to wszystko wyjaśnione. Jeśli dotychczas mieliście jakieś wątpliwości, poczytajcie o tym w wolnej chwili.

bp8h-n-10
Awatar użytkownika
marbecki
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2020, 23:43

Re: Opinie o bankach

Post autor: marbecki »

Banków jak każdy wie jest sporo, ale do którego się zgłosić po kredyt to już pojawia się spory problem. Ale w takich przypadkach to najlepiej jest się skontaktować z doradca kredytowy Warszawa , oni są od tego żeby nam pomóc wybrać najlepszą placówkę i dobra kredyt na najlepszych dla nas warunkach.
Hhanków

Re: Opinie o bankach

Post autor: Hhanków »

W temacie różnych kredytów doskonale doradzą nam specjaliści z Bold Invest, to doradztwo na najwyższym poziomie. W ofertach zawsze mamy do dyspozycji wiele rodzajów kredytów, dokładnie wytłumaczą nam który jest dla nas najlepszy oraz gdzie najlepiej aktualnie skorzystać z takiej oferty. Nie ma lepszej firmy która zajmuje się kredytami oraz doradztwem z nimi związanym.
Jókka

Re: Opinie o bankach

Post autor: Jókka »

Mnóstwo osób dzisiaj bierze kredyty i na pewno jest to możliwe, by dość sprawnie uzyskać pieniądze na swoje konto. Tutaj https://www.boldinvest.pl/ warto poczytać o tym, która opcja kredytu będzie dla nas najlepsza. Doradca na pewno też podpowie nam w tym temacie.
pęcka

Re: Opinie o bankach

Post autor: pęcka »

Niezależnie od banku, warto znać swoje prawa. Tutaj http://przegladprawny.pl/prawa-kredytob ... -wiedziec/ jest rozpisane, co powinien wiedzieć każdy kredytobiorca. Warto się z tym zapoznać i jeśli jest taka potrzeba, wdrożyć.
janiś

Re: Opinie o bankach

Post autor: janiś »

Ja mam pytanie, wprawdzie nie o bank, ale też planuję wziąć pożyczkę - w Wonga. Może ktoś z Was ostatnio pożyczał u nich? Dajcie znać, jakie faktycznie teraz mają warunki.
oewonga_pożyczki

Re: Opinie o bankach

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
dziękuję za zainteresowanie ofertą Wonga. Teraz, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł bez względu, czy jest to Twoja pierwsza, czy któraś z kolei pożyczka w Wonga. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Jeśli jesteś nowym klientem, możesz skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
ODPOWIEDZ