Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
AdeleHundl
Posty: 95
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:15

Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Post autor: AdeleHundl »

Jeżeli cały czas jest to dla Was tajemnicą to polecam serwis https://nastolatki.myob.pl/cykl-menstruacyjny-0 . Ja znalazłem tam mnóstwo porad i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez kobiety. Jeżeli nie wiecie gdzie szukać informacji to jak najbardziej zapraszam Was do tego serwisu.
Jednak smutek jest gościem, którego niełatwo się pozbyć.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Post autor: Terenia »

Takie porady to pewnie, że się przydają. Chociaż ja i tak najwięcej dowiedziałam się od ginekologa. Zwłaszcza kiedy zdecydowałam się na zabezpieczenie i lekarz mi dobrał belarę. Dużo miałam wtedy pytań i na wszystko uzyskałam odpowiedź. Zwłaszcza, że na tabletki zdecydowałam się również ze względu na bardzo nieregularne miesiączki. Teraz wszystko jak w zegarku mam.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Post autor: Turystka »

A czy któraś z Was używa tak zwanego "kalendarzyka" jako metody antykoncepcji? I jak się to u Was sprawdza? Moim zdaniem ta metoda sama w sobie może się okazać mało skuteczna. Lepiej połączyć ją inną, na przykład z plastrami antykoncepcyjnymi https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry. Wówczas będzie się miało zdecydowanie większą pewność.
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Post autor: trisza »

nie. moim zdaniem nieskuteczny
Awatar użytkownika
Ninka31
Posty: 72
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:32

Re: Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Post autor: Ninka31 »

Cykle menstruacyjne trzeba bacznie obserwować, żeby mieć pewność, że nie pojawiają się nieprawidłowości. Miesiączki nieregularne mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych i pcos. Wtedy po ich zdiagnozowaniu można przystąpić do suplementacji i stosować na przykład Inofem - https://inofem.pl/ Pomaga on uregulować wydzielanie hormonów, przez co cykle się uregulują oraz pobudzi się owulacja.
ćwikła

Re: Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Post autor: ćwikła »

u mnie były bardzo bolesne miesiączki a cykle nieregularne, trochę mnie to martwiło i poszłam z tym do lekarza
Awatar użytkownika
osta
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:42

Re: Odnoś nie cyklu menstruacyjnego

Post autor: osta »

To niedobrze, co lekarz powiedział bo ja miałam podobną sytuację i głosiłam się do szpitala medicover na diagnostykę i wyszło że mam endometriozę, na szczęście mam tam świetnych specjalistów i kompleksową opiekę, dr Jacko dała poleciłam mi też konsultację dietetyczną i u fizjoterapeuty
ODPOWIEDZ