Lubrykanty z apteki

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Nataniel
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:54

Re: Lubrykanty z apteki

Post autor: Nataniel »

W aptekach zazwyczaj sa durexy https://www.apteka-leki.pl/kategoria/322-sex.html - ale to spoko wybór, nie podrażniają i robią swoje!
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Lubrykanty z apteki

Post autor: Terenia »

Odkąd stosuję antykoncepcję, to zaczęliśmy w łóżku bardziej eksperymentować. Z różnych środków czy gadżetów korzystamy dla urozmaicenia. Mając belarę nie myślę kiedy mogę się kochać a kiedy nie, tylko na samej przyjemności się skupić. Dużo bardziej na spontanie teraz.
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Lubrykanty z apteki

Post autor: trisza »

no jasne warto eksperymentowac
Awatar użytkownika
lolka
Posty: 77
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:03

Re: Lubrykanty z apteki

Post autor: lolka »

Lubimy z partnerem eksperymentować, nie mówię :) ale nie uważamy żeby to było coś złego bo lubimy spędzać ze sobą czas a najbardziej oczywiście w sypialni. A nie będę mówić, że antykoncepcja i tabletki vines sporo nam pomagają.
Miłosz

Re: Lubrykanty z apteki

Post autor: Miłosz »

Udane życie seksualne to jeden z ważniejszych aspektów życia, pamiętajcie tylko o dobrej antykoncepcji, żeby seks był przyjemnością, a nie stresem. W razie wpadki są oczywiście różne opcje. Nie pozostajecie bez wyjścia z tego artykułu dowiecie się jak legalnie można przerwać ciążę https://klinikastonava.cz/jak-legalnie-usunac-ciaze
ODPOWIEDZ