Kursy zawodowe BHP gdzie?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Mateusz23
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:46

Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Mateusz23 »

Witam poszukuje sprawdzonej firmy która organizuje kursy zawodowe szkolenie bhp w internecie znalazłam firmę SEKA
https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... kurs-bhp/ korzystał ktoś z ich usług?
jak tak to dajcie znać
Pozdrawiam :)

frapol cennik 2012
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:31

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: kakashi23 »

Kury są bardzo ciekawym przedsięwzieciem. Można się też edukowac w różnych dziedzinach z książek ;). Bardzo fajne książki znalazłam na https://fabrykawiedzy.com/prawne-aspekt ... orcow.html . Można tam znalezc poradniki dla przedsiębiorców np. o cyberbezpieczeństwie, o rodo czy o zarządzaniu nieruchomościami.
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 63
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:55

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: mokka »

Polecam Wam też firmę szkoleniową https://www.sdps.com.pl/. Oni zajmują się organizacją różnych kursów dla firm, w tym także BHP oraz PPOŻ, KPP, SEP czy UDT. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.
Awatar użytkownika
emil77
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:35

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: emil77 »

kursy kursami ale warto też zaopatrzyć się w dobre jakościowo książki na temat szeroko pojętych przepisów BHP i wszystkiego co się z tym wiąże. Szczególnie jeśli jest to temat bliski na co dzień. Ja tego typu książki zamawiam regularnie w wydawnictwie Wiedza i Praktyka. Bardzo sprawna wysyłka, super jakość merytoryczna i rozsądne ceny.
Awatar użytkownika
Turysta1
Posty: 57
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:34

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Turysta1 »

Fajne czy niefajne - niektóre po prostu trzeba odbyć. Na szczęście istnieją firmy takie jak https://www.sdps.com.pl/ które specjalizują się w ich organizacji. Warto wziąć tę opcję pod uwagę.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Turystka »

Skoro już o kursach i szkoleniach dla firm mowa, to warto również zdecydować się na szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, na przykład takie, o jakich mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Dzięki takim szkoleniom pracownicy będą znali przepisy RODO i będą wiedzieli, jak postępować, aby dane w firmie były bezpieczne ;)
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Marwa »

Pomyślcie o tym i to jak najwcześniej:) Jeżeli chodzi o kwestie BHP w firmie to również żele i płyny antybakteryjne od https://ozonatory.eu powinny was zainteresować. Dostaniecie tu również ozonatory świetne jeżeli chodzi o pozbycie się zarodników grzybów i bakterii.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Zuzia »

Jeśli chodzi o specjalistyczne szkolenia BHP to sprawdzoną firmą jest w tej dziedzinie BUREAU VERITAS https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... srodowiska . Warto się do nich zwrócić zwłaszcza w związku z ograniczeniem ryzyka i poprawieniem bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Nam są potrzebne specjalne badania środowiskowe, które będą niezbędne do prowadzenia działalności.
Awatar użytkownika
Ninka31
Posty: 72
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:32

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Ninka31 »

Z pewnością udział w takich kursach jest bardzo wskazany, żeby polepszyć bezpieczeństwo w Waszych firmach. Na takich szkoleniach można dowiedzieć się jakie zasady BHP należy w danej firmie wdrożyć i na przykład jaką odzież ochronną zapewnić pracownikom. W przypadku pracy z elektryką na przykład dodatkowo pracownicy muszą dostać specjalne rękawice dielektryczne - https://www.bhp-gabi.pl/p1841,rekawice- ... -5-kv.html Dzięki nim pracownik zostanie chroniony przed porażeniem.
bhpikuś23

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: bhpikuś23 »

Polecam firmę znaki bhp produkują oni najwyższej jakości oznakowania. Jeśli potzrebujesz na specjalne zamowienie oznakowania to ta firmą zajmie się bez problemu takim specjalnym zamówieniem. Polecam bardzo każdemu bo wychodzą oni na przeciwko potrzebom klientów.
ppoż32

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: ppoż32 »

Dla osób które zajmują się BHP w firmie albo dla pracodawców polecam stronę sprzęt p.poż . Jest tam naprawdę bardzo sporo produktów do wyboru i firma cały czas się stara aby rozwijać dostępny asortyment. Oczywiście wszystkie oznaczenia są zgodne z obowiązującym prawem.
Ranoś

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Ranoś »

Akurat jeżeli będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w zakresie świadczonych usług BHP w firmie to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę EHS Consulting https://ehsconsulting.pl/bhp/nadzor-bhp/ w przypadku których można liczyć nie tylko na pełne wsparcie, duże możliwości usług bo nie ograniczają się tylko do szkoleń, ale również audytów, dokumentacji i nadzorów. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla bezpieczeństwa pracowników i firmie.
Miłsoz1

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Miłsoz1 »

Warto zapoznać się z ofertą firmy https://4ti.com.pl/ która oferuje tego typu kursy bhp. Od szkolenia projektantów i architektów, po szkolenia z deweloperami i inwestorami budowlanymi. Warto poszerzać swoją wiedzę, oczywiście z 4TI. Ja jestem bardzo zadowolony i będę polecać dalej.
Awatar użytkownika
lubiegory
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:38

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: lubiegory »

Ja osobiscie uwazam, ze bhp w firmach to najwazniejsza, priorytetowa kwestia. Bez tego nic nie funkcjonuje. https://bhphaczkowska.pl/bhp/ zerknijcie sobie na oferte tej firmy, kompleksowo zajmuja sie szkoleniami, kursami, przeprowadzaja audyty i nadzorują warunki pracy
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: martez »

Akurat ja jakiś czas temu przechodziłem takie szkolenie oczywiście połączone z ochroną przeciwpożarową. Muszę przyznać, że chciałem ten temat jeszcze zgłębić i właśnie z artykułu https://majsterbudowlany.pl/zabezpiecze ... -budynkow/ najwięcej dowiedziałem się o zabezpieczenia przeciwpożarowych budynków.
Miśkiewicz

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Miśkiewicz »

Bardzo fajnym kursem jaki możesz zrobić jest kurs pomocy przedmedycznej http://www.wce.pl/szkolenia-z-zakresu-p ... znej-i-BHP. Taki kurs nie tylko się przyda w zawodzie ale również w życiu. Do pierwszej pomocy przedmedycznej można zaliczyć wszelkie działania, jakie przeprowadza się, aby uratować komuś życie.
Brązowy

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Brązowy »

W sumie z tymi rzeczami ja nigdy nie miałem problemów i na dobrą sprawę w każdym zakładzie pracy powinno się przejść również szkolenie BHP. Ja jestem zdania, ze także bardzo ciekawie na stronie https://znaki-bhp.pl/instrukcje-sanitar ... medycznych opisano instrukcje sanitarne właśnie w zakładach pracy i placówkach medycznych.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: pieknyolek »

mokka pisze: ↑24 cze 2019, 11:31 Polecam Wam też firmę szkoleniową sdps.com.pl . Oni zajmują się organizacją różnych kursów dla firm, w tym także BHP oraz PPOŻ, KPP, SEP czy UDT. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.
Fajnie to wygląda.


------------------------------------------
zabezpieczenia https://rcse.pl/
Obrazek
yanna

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: yanna »

bhpikuś23 pisze: ↑22 lis 2020, 13:32 Polecam firmę znaki bhp produkują oni najwyższej jakości oznakowania. Jeśli potzrebujesz na specjalne zamowienie oznakowania to ta firmą zajmie się bez problemu takim specjalnym zamówieniem. Polecam bardzo każdemu bo wychodzą oni na przeciwko potrzebom klientów.
Szkolenia z bhp i ppoż to podstawa podejmowanej pracy. Nie rozumiem, jak pracownicy mogą ogólnie zaczynać pracę bez takiego przeszkolenia. Przecież tu nie chodzi tylko o papierek, czy zaświadczenie, ale często i o ich życie. Stąd uważam, że powinni inaczej podchodzić do sprawy. W końcu gasnica sniegowa może ratować życie i należy wiedzieć, jak ją odpalić. A raczej uruchomić :).
duanaa

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: duanaa »

Ja to Wam powiem, że nawet nie miałam czegoś takiego robionego, bo dla mnie to jest jednak trudne. No i ja mam wrażrnie, że jednak dobrym podejściem będzie coś takiego jak szkolenie sep katowice , bo jednak to daje nam sporo pracy nad sobą. I tak samo warto sobie to ogarnąć. Co wy na to?
Grażka

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Grażka »

Ogólnie jak dla mnie wszystko to co jest de facto związane z BHP jest bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że bardzo istotną opcją jest to aby mieć właśnie wiedzę gdzie najlepiej zamawiać znaki BHP. Zdecydowanie dobrym do tego miejscem jest na pewno sklep https://znaki-bhp.pl/ i właśnie dlatego ja na takich miejscach się skupiam.
Awatar użytkownika
turka
Posty: 214
Rejestracja: 02 lip 2019, 8:31

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: turka »

Na pewno trzeba rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń BHP. Polecam wam skontaktować się z https://www.ekofit.pl/ Sama współpracuję z tą firmą i wiem że można na niej w pełni polegać.
Gość

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Gość »

BHP jest ważne, pamiętajcie że jak urządzacie budowę to na niej musicie postawić odpowiednie znaki ostrzegawcze i też informacyjne. Do takich znaków potrzebujecie podstawy drogowe które kilku producentów oferuje na naszym rynku.
neska

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: neska »

Mówiąc o zdrowiu i bezpieczeństwie, warto zastanowić się nad rolą dokumentu jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego w utrzymaniu bezpieczeństwa osób. Dokument ten nie tylko określa środki zapobiegania pożarom, ale także zawiera instrukcje dotyczące postępowania w sytuacjach awaryjnych. O ile mi wiadomo, każda odpowiedzialna organizacja zapewnia, że jej pracownicy są przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i mają dostęp do tej instrukcji.
juliaa

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: juliaa »

Edukować się można z książek https://matfel.pl/product-pol-379861-Hi ... orowa.html. Z tą książką można przejść kurs języka hiszpańskiego nie wychodząc z domu!
Tori8

Re: Kursy zawodowe BHP gdzie?

Post autor: Tori8 »

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest niezmiernie ważne, a odpowiednie szkolenia mogą zminimalizować ryzyko wypadków. Kursy BHP Warszawa oferują kompleksowe szkolenia, które przygotowują pracowników do bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków. Dzięki profesjonalnym trenerom, uczestnicy zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.bhpdlaciebie.eu/
ODPOWIEDZ