Jakie konto bankowe wybrać ?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: elcuba20 »

Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie osobistym z pełną obsługą internetową, możliwościami robienie przelewów w kraju i za granicę z dobrym przelicznikiem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach. Trochę o tym poczytałam na https://konto-w-banku.pl/ i zastanawiam się nad NestBankiem co radzicie ?
Awatar użytkownika
travelovka
Posty: 39
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: travelovka »

Zanim zdecydujemy się na jedno konkretne konto w banku to warto poszukać różnych propozycji. Według mnie, jednym z bardziej opłacalnych kont jest to https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , bo masz od razu opcje wymianę walut a to się teraz bardzo przydaje.
Awatar użytkownika
OssiM
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2020, 23:11

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: OssiM »

W takim razie szukając profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrego konta bankowego polecam zwrócić uwagę na Nest Bank https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodzin ... amodzielne w przypadku których można liczyć na jakość, dobre warunki i wszystkie konkretne informacje są przedstawione na ich stronie internetowej również odnośnie kont osobistych, jak i tych firmowych. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ohanna
Posty: 56
Rejestracja: 27 maja 2020, 8:08

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: ohanna »

Millenium ma bardzo dobre warunki. A konta na giełdzie krypotowalutowej raczej bym nie zakładała...
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 68
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:35

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: paniola »

W koncie bankowym cenie sobie przedewszystkim prostotę i funkcjonalność. Nowa bankowość internetowa GOonline paribas https://itwiz.pl/bank-bnp-paribas-zmien ... -goonline/ to, jak twierdzą przedstawiciele BNP Paribas, system pomyślany tak, aby użytkownik mógł w jak najmniejszej liczbie kroków wykonać potrzebne czynności.
Łariq

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Łariq »

Ja wybrałam getinbank ze względu na prostotę i darmowe prowadzenie, założenie konta, darmowe konto oszczędnościowe, itp.
Ten artykul wyjaśnia dlaczego ten bank jest obecnie w 2021 najlepszym wyborem https://www.najlepszekonto.pl/konto-pro ... etin-banku
Miłosz

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Miłosz »

Ostatnio zastanawiałem się nad otwarciem rachunku za granicą i natrafiłem na świetny artykuł, który omawia główne korzyści i potencjalne wyzwania związane z tym procesem. Możesz go znaleźć na https://finanstar.pl/czy-warto-zalozyc- ... a-granica/ i naprawdę polecam jego lekturę.
Dziadek

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Dziadek »

W przypadku osób nieposiadających stałego adresu zamieszkania w kraju, w którym chcą otworzyć konto, banki mogą wymagać dodatkowych dokumentów, takich jak oświadczenie o rezydencji podatkowej. Ważne jest, aby sprawdzić wymagania konkretnego banku w tym zakresie. Strona https://www.twojstyle.pl/jakie-dokument ... bankowego/ oferuje więcej informacji na temat dokumentów wymaganych przez różne instytucje.
magdaa

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: magdaa »

W mojej ocenie bsraszyn to doskonały wybór dla osób poszukujących nie tylko sprawdzonego, ale także elastycznego banku. Warunki założenia konta są przyjazne dla klienta, a ich oferta jest dostosowana do różnych potrzeb. Wybór tego banku to pewność, że finanse są w dobrych rękach, a wy słyszeliście już o tej opcji?
Rymoholik

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Rymoholik »

Transparentność w ustalaniu WIBOR jest możliwa dzięki ścisłemu przestrzeganiu międzynarodowych standardów i najlepszych praktyk, takich jak zasady IOSCO dotyczące benchmarków finansowych. Te zasady są fundamentem dla uczciwego i prawidłowego funkcjonowania rynków finansowych, w tym dla stóp WIBOR. Zainteresowani szczegółami mogą odnaleźć je, odwiedzając https://biznes.pap.pl/pl/news/writeToUs ... mediaroom) gdzie podano dokładne wyjaśnienia tych mechanizmów.
Gazdzior

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Gazdzior »

System bankowy wpływa na alokację zasobów w gospodarce, co ma kluczowe znaczenie dla jej efektywności. Poprzez selektywną politykę kredytową banki kierują kapitał tam, gdzie może on przynieść największe korzyści. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj https://managerplus.pl/jak-banki-wplywa ... rczy-57629 i jest to szczególnie istotne w kontekście finansowania dużych projektów infrastrukturalnych, które mogą znacząco przyczynić się do wzrostu PKB.
ODPOWIEDZ