Jakie filtry węglowe

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
AdeleHundl
Posty: 95
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:15

Jakie filtry węglowe

Post autor: AdeleHundl »

Muszę znaleźć jakieś skuteczne i niedrogie filtry węglowe. Wiecie co się teraz kupuje w tym zakresie? Musi to być koniecznie niezawodne i starczać na maksymalnie długo. Muszę znaleźć coś do firmy, bo powietrze u mnie jest bardzo zanieczyszczone. Może to http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtrac ... y-weglowe/ się sprawdzi?
Jednak smutek jest gościem, którego niełatwo się pozbyć.
Awatar użytkownika
saszetka
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2019, 18:45

Re: Jakie filtry węglowe

Post autor: saszetka »

Typowo na filtrach sie nie znam ale wiele czytalam o oczyszczaczach powietrza i u nas w biurze wlasnie takie stoją :) Wybralismy z firmy Coway ze wzgledu na 5 letnia gwarancje, certyfikat ECARF i tanią eksploatacje w skali roku. W domu tez taki mam :)
Awatar użytkownika
jowita
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2019, 22:54

Re: Jakie filtry węglowe

Post autor: jowita »

Wystarczy zerknąć sobie tutaj https://www.cozadzien.pl/styl-zycia/pyl ... owie/63743 i poczytać jak zanieczyszczone jest powietrze. Jest tam bowiem wiele praktycznych informacji na temat pyłu zawieszonego, który jest niezwykle dla nas szkodliwy. Warto sobie tam zerknąć i poczytać na ten temat. Jest tam nie tylko podany skład, ale również rodzaje pyłu. Trzeba mieć świadomość tego, czym się oddycha.
Awatar użytkownika
Sonka221r
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2020, 15:40

Re: Jakie filtry węglowe

Post autor: Sonka221r »

Świetnie działa węgiel aktywny. Producent http://zdpwa.com.pl/ tworzy różne filtry, większość właśnie z tego węgla aktywnego. Wydaje mi się, że do wentylacji jest super. Szczególnie tak jak u mnie, jak nie jest podłączona do komina.
ODPOWIEDZ