Jaki antywirus wybrać?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
otyljanna
Posty: 143
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Jaki antywirus wybrać?

Post autor: otyljanna »

Potrzebuję jakiegoś skutecznego antywirusa i szczerze powiem nie bardzo wiem na co się zdecydować. Możecie coś podpowiedzieć albo nawet polecić? Z góry dzięki za pomoc.

jaki tani projektor
Awatar użytkownika
gosiunia
Posty: 155
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:42

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: gosiunia »

Wiesz co, ja już długi czas korzystam z GDATA. Zdecydowałam się na ten program antywirusowy z uwagi na to, że firma jest pionierem na rynku jeśli chodzi o tego rodzaju zabezpieczenia. Ja jestem bardzo zadowolona, uważam że antywirus jest naprawdę skuteczny. Możesz sobie wypróbować wersję próbną https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni a później zdecydujesz co dalej.
Awatar użytkownika
flexi
Posty: 180
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:46

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: flexi »

Tutaj https://bitdefender.pl/produkt/bitdefen ... -security/ jest ciekawa opcja dla małych firm. Prosta instalacja, solidne rozwiązania. Myślę, że taka opcja przypadnie wam do gustu. Trzeba bowiem dobrze zabezpieczyć dane swojej firmy, aby nie wpadły one w niepowołane ręce, bo może się to źle skończyć.
wóz

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: wóz »

gosiunia pisze: ↑29 lip 2020, 9:18 Wiesz co, ja już długi czas korzystam z GDATA. Zdecydowałam się na ten program antywirusowy z uwagi na to, że firma jest pionierem na rynku jeśli chodzi o tego rodzaju zabezpieczenia. Ja jestem bardzo zadowolona, uważam że antywirus jest naprawdę skuteczny. Możesz sobie wypróbować wersję próbną https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni a później zdecydujesz co dalej.
też wypróbowałem
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 60
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:44

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: kropka »

Antywirus jest niezbędny tak samo jak taki komunikator http://fajna-mama.pl/zadbaj-o-swoja-pry ... unikatora/ , który sprawdza, czy urządzenie nie zostało zainfekowane i można bez przeszkód prowadzić konwersacje. Dysponuje on niezależnym od systemu operacyjnego hasłem, które podnosi poziom bezpieczeństwa nawet w razie kradzieży.
ODPOWIEDZ