Jaką firmę spedycyjną wybrać?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Nikola
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:25

Jaką firmę spedycyjną wybrać?

Post autor: Nikola »

Cześć :) Dostałam nowe zadanie w swojej firmie- zadbać o logistykę transportu towarów. Chcę skorzystać z pomocy dobrej firmy spedycyjnej- myślałam o http://rras.pl/ . Ale na początku chcę zebrać jak najwięcej informacji na ich temat. Dlatego proszę osoby zaznajomione w temacie o pozostawianie opinii albo polecenie innych firm :)
Awatar użytkownika
miki789
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:09

Re: Jaką firmę spedycyjną wybrać?

Post autor: miki789 »

U nas zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą http://keyo.pl/. Jesteśmy zadowoleni z tego jak realizują swoje usługi. Spedytorzy tam pracujący rzeczywiście fajnie sobie radzą ze swoimi zadaniami, firma jest godna zainteresowania, również gdy chodzi o transporty międzynarodowe.
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 207
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:11

Re: Jaką firmę spedycyjną wybrać?

Post autor: Justynka »

Warto postawić na przewóz dostosowany do naszych potrzeb. Taki oferuje między innymi firma Magemar https://magemar.com.pl/ Jest to firma zajmująca się transportem lądowym oraz morskim. Dla nich spedycja portowa czy towary ponadnormatywne to żadne problem
Król

Re: Jaką firmę spedycyjną wybrać?

Post autor: Król »

Jak chodzi o logistykę to polecam skorzystać z oferty firmy https://toplogistic.pl/ Mają odpowiednie kadry aby przeprowadzić transport lądem, morzem czy powietrzem i to w najlepszej cenie. Zresztą wystarczy ich poprosić o wycenę i przekonać się osobiście o wartości ich oferty. I pamiętaj żeby swój towar powierzać specjalistom a nie będzie problemów i niemiłych wpadek.
Awatar użytkownika
kwiatushek05
Posty: 244
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Jaką firmę spedycyjną wybrać?

Post autor: kwiatushek05 »

Jeśli poszukujecie sprawdzonej firmy transportowej, zauważyłem, że w ofercie od https://symlog.eu/pociag-intermodalny-z-chin/ znajdziecie nawet pociąg intermodalny z Chin. Ponadto, oferują przewozy morskie, drogowe czy lotnicze, więc myślę, że każdy łatwo znajdzie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ