Jak zamówić taksówkę do Nieporętu?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
e3ak7
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2020, 20:09

Jak zamówić taksówkę do Nieporętu?

Post autor: e3ak7 »

Posłuchajcie... Jeśli musicie w najbliższym czasie podjechać z Warszawy do Nieporętu, to oprócz komunikacji miejskiej sprawdzić taxi. Transportującu nas taksówkarze winni znać gdzie leżą ciekawe miejsca wokół rzeki Narwi, oraz wiedzieć, gdzie da się znaleźć dobre restauracje. Taxi Jachranka działą całodobowo, więc możecie zamówić cały czas, kiedy będzie potrzeba. W dodatku wydaje się bardzo szybka. Osobiście podróżuje wyłącznie taryfami jak https://taxi-nieporet.pl i jestem zadowolony. Należy pamiętać, że po spędzonym wypoczynku czeka nas powrót do domu. Zwłaszcza w czasie letnim miasto jest zatłoczone przez turystów, a miejskie hotele bardzo zatłoczone.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Jak zamówić taksówkę do Nieporętu?

Post autor: sophia »

W internecie możesz sobie wyszukać stronę danej taksówki i masz tam numer pod który możesz zadzwonić. Przykładowo w przypadku taxi pyrzowice to znajdziesz tutaj mptaxi.pl kontakt. Możesz z nimi kontaktować się o każdej porze, ponieważ służą 24h na dobę przez cały tydzień.
Awatar użytkownika
Jedrzej
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2020, 10:47

Re: Jak zamówić taksówkę do Nieporętu?

Post autor: Jedrzej »

Serio? Nie wiecie jak zamówić taksówkę? :D

---
sylwesterwgorach
miśka

Re: Jak zamówić taksówkę do Nieporętu?

Post autor: miśka »

Niedawno byłam na weselu gdzie trzeba było dojechać spory kawałek do sali weselnej. Młodzi tak to fajnie zorganizowali, że wynajęli busy dla gości z SuperTravel24 https://supertravel24.pl. Goście byli o tym wcześniej poinformowani, więc nie trzeba było organizować sobie własnego transportu. A potem busy były cały czas do naszej dyspozycji, więc jak ktoś potrzebował wcześniej wrócić do domu, to też nie było problemu.
ODPOWIEDZ