Jak rozliczać podatki?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
AdeleHundl
Posty: 95
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:15

Jak rozliczać podatki?

Post autor: AdeleHundl »

Kompletnie się na tym nie znam, a mam problem. Myślałem, żeby zgłosić się tutaj https://podatki-katowice.pl/ . Znacie ich i możecie mi o nich coś powiedzieć?
Jednak smutek jest gościem, którego niełatwo się pozbyć.
luiś

Re: Jak rozliczać podatki?

Post autor: luiś »

Prawda jest taka, że temat podatków zawsze budził kontrowersję. Problematyczne zwłaszcza są podatki marynarskie. Trzeba zawsze wszystko dokładnie posprawdzać. Tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/podatk ... rskie.html sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na kancelarię, która zajmuje się takimi sprawami. Oferuje ona kompleksowy zakres usług. Myślę, że warto korzystać z takiej profesjonalnej pomocy.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Jak rozliczać podatki?

Post autor: martez »

Przede wszystkim musimy wiedzie jaki podatek nas interesuje i wtedy możemy się zacząć rozliczać. Ja pracowałem we Francji więc jak czytałem na stronie https://taxology.co/jaki-vat-obowiazuje-we-francji/to teraz dokładnie już wiem jaki podatek VAT mnie obowiązuje.

wzmocnienie stawów suplementy
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Jak rozliczać podatki?

Post autor: mczay »

Koniecznie muszę pójść do radcy prawnego, aby porozmawiać o podatku cukrowym. Na razie radzę sobie informacjami ze strony https://jpk.info.pl/pliki-jpk/podatek-cukrowy-cuk-1/ , ale oczywiście potrzebuję, aby ktoś mi to wszystko dokładne wyjaśnił. Myślę, że temat Was również zainteresuje.
ODPOWIEDZ