fotograf

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Wojtuś42422

fotograf

Post autor: Wojtuś42422 »

Na pewno na ślub będziesz potrzebować fotografa. Wydaje mi się, że warto rzucić okiem na https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-wroclaw Ten fotograf ma spore doświadczenie, więc spełni Twoje wymagania.
niubuś

Re: fotograf

Post autor: niubuś »

Z fotografami kraków to różnie bywa, ale ja mogę powiedzieć, że coś takiego jak zdjęcia do dokumentów możecie sobie zrobić, odwiedzając dokładnie to https://zebrafoto.pl/ studio fotograficzne. Może to być lokalizacja na Rakowickiej, Czarnowiejskiej, albo na Budryka. Mają aż 3 placówki, rozsiane po Krakowie. Chcą być bliżej swoich klientów.
koleś

Re: fotograf

Post autor: koleś »

Można powiedzieć, że prawdziwy fotograf ślubny czasem się ukrywa, bo jednak nie jest łatwo do niego dotrzeć. Nie jest to jednak ktoś, kto się reklamuje na Facebooku i mówi, że jest najlepszy. On zna swoją wartość, ale jednocześnie nie narzuca siebie innym. Także myślę, że znajdziecie kogoś, kto Wam będzie w pełni odpowiadał.
uwagiś

Re: fotograf

Post autor: uwagiś »

Nie, żebym coś miała wam do powiedzenia, ale wydaje mi się, że dobrze jest poszukać kogoś, kto się na tym wszystkim zna. Dlatego poradźcie proszę, który fotografia ślubna Kraków jest godny uwagi? Kogo byście mi polecali i dlaczego? Boję się sama rozeznawać, bo wydaje mi się, że wybiorę kogoś nieodpowiedniego. A Wam można zaufać na pewno.
Anuś

Re: fotograf

Post autor: Anuś »

Mnie interesuje sesja biznesowa, już od dawna szukam odpowiedniego fotografa. Przeglądałam forum i natknęłam się na taką ofertę ) https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-biznesowa/ jest nas tu tyle, że może ktoś zna albo sam korzystał? Wszystkie opinie są mile widziane :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: fotograf

Post autor: mczay »

Ciekawe, jak to w końcu będzie z tymi weselami, bo wiele par młodych czeka na informacje i na to, aby móc zorganizować swoje wesele. Sytuacje są różne, dlatego myślę, że trzeba na to wszystko zwracać uwagę, no i po prostu czekać. na pewno w końcu coś będzie wiadomo. Życzę powodzenia.

___
Spa Niechorze
grażyna

Re: fotograf

Post autor: grażyna »

Według mnie warto nawiązać współpracę z https://www.marcindrechna.com/ . Jest to rewelacyjny fotograf, który posiada bardzo duże doświadczenie. Na naszym ślubie Pan Marcin właśnie robił zdjęcia i powiem wam, że współpraca okazała się czystą przyjemnością. ;) ;)
soniaW

Re: fotograf

Post autor: soniaW »

Dobrą pomocą są darmowe zdjęcia do użytku komercyjnego. Można wykonywać je w różnych projektach i wiem, że fotografowie z nich korzystają. Warto sprawdzać, jakie zdjęcia są tutaj dostępne.
ODPOWIEDZ