Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
piłkarz

Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: piłkarz »

Co sądzicie o takim filmowaniu z dorna. To ma być farmą dokumentacji postępów prac na budowie. Zależy mi jednak na czymś fajnym, niepowtarzalnym czymś, co może zainteresować. Natrafiłem w sieci na stronę http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-poznan/ , gdzie znalazłem to, co mnie zainteresowało. Pokazanie budynku z lotu ptaka daje nowe możliwości. Zanim jednak podejmę decyzję chciałbym poznać opinie w tym temacie.
nikośka

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: nikośka »

Jeśli chodzi o różnego rodzaju usługi dronem, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://ironsky.pl/oferta/ . Macie tam bowiem namiar na wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Obecnie drony służą do różnych celów.
viluś

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: viluś »

A macie już drona czy dopiero będziecie wybierać? Myślę, że warto przede wszystkim postawiać na sprawdzony sprzęt, który będzie nam służył przez lata i przede wszystkim nas nie zawiedzie. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25559.html warto na spokojnie się rozejrzeć. Jest tam wiele różnych naprawdę ciekawych propozycji. Być może uda wam się coś tam wybrać.
Franuś

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: Franuś »

Nagrania z drona to fantastyczna sprawa na weselu. Ujęcia z powietrza pozwalają na szerszą perspektywę. Jednak warto wiedzieć, co można nagrywać dronem. Tak, żeby było wszystko zgodnie z prawem. Polecam poczytać artykuł https://ironsky.pl/drony-a-prywatnosc-c ... ac-dronem/
ODPOWIEDZ