Drukowanie 3D

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
papuga
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:10

Drukowanie 3D

Post autor: papuga »

Zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, jak działają drukarki 3D? Ja właśnie o tym myślę. Co prawda nie stać mnie na drukarkę 3D ale można skorzystać z usług takiej drukarni: https://print3de.pl/ . Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
otyljanna
Posty: 143
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Drukowanie 3D

Post autor: otyljanna »

Druk 3D już od jakiegoś czasu bardzo zyskuje na popularności. Wykorzystywany jest w wielu różnych gałęziach przemysłu. Taka drukarka pozwala na wydrukowanie niemalże wszystkiego, każdej rzeczy, która na dany moment jest potrzebna w trójwymiarze. Na stronie https://liver-aid.com.pl/drukowanie-3d- ... chnologii/ znajdziesz wiele ważnych informacji właśnie na temat tej technologii. Dzięki niej prace nad wieloma rzeczami w różnych branżach są znacznie uproszczone. Wiele rzeczy pozwala ona zobaczyć w formie prototypu, wiele niechcianych rzeczy wyeliminować. Już nawet osoby prywatne korzystają z takiej technologii.
Awatar użytkownika
madzialena
Posty: 50
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:03

Re: Drukowanie 3D

Post autor: madzialena »

Zauważyłam, że druk 3D to obecnie prawdziwy hit. Wiele osób decyduje się na wykorzystanie tej technologii w firmie. Ale nie tylko - bo coraz więcej osób decyduje się na zakup takiej drukarki do domu. I ja właśnie należą do drugiej grupy :) Swoją drukarkę kupiłam u nich http://aemca.pl/. Mają dobry sprzęt i dobre ceny. Z pewnością mogę ich polecić w tym temacie.
ołcia

Re: Drukowanie 3D

Post autor: ołcia »

Dokładnie, drukowanie przestrzenne daje tyle możliwości, że wiele gałęzi przemysłu z tego korzysta. Druk ten dał nam naprawdę nowe możliwości. Mnie bardzo zainteresował druku 3D w metalu . Jest on wykorzystywany w takich branżach jak stomatologia, elektronika, medycyna czy przemysł motoryzacyjny. Wiele ciekawych i przydatnych informacji w tym zakresie znalazłam na stronie http://siteco.com.pl/technologia-slm/ .
Sławomir

Re: Drukowanie 3D

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, poniewaz chciałbym Wam polecić pewną stronę. Jeżeli jesteście zainteresowani nowinkami technologicznymi oraz internetowymi, to chciałbym Wam polecić stronę https://smartix.pl/ . Porady z artykułów przydały mi sie już niejednokrotnie i mogą Wam pomóc usprawnić codzienne czynności. 
guśka

Re: Drukowanie 3D

Post autor: guśka »

Drukowanie 3D to jedna z najbardziej znanych nowoczesnych technologii jaka jest wykorzystywana. Takie drukowanie przestrzenne pozwala na wydruk konkretnej rzeczy z zachowaniem wszelkich szczegółów. Precyzja takiego druku jest naprawdę imponująca. Wiadomo jednak, że sama drukarka to nie wszystko, koniczne są również odpowiednie akcesoria. Producent akcesoriów do drukarek 3D jest bez problemu do znalezienia w sieci.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Drukowanie 3D

Post autor: Terenia »

Możliwość drukowania w technologii trójwymiarowej daje bardzo szerokie możliwości. Można dzięki takim tworzyć różne prototypy, gotowe elementy. Taka technologia ma coraz szersze zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Zalet drukarek 3D jest co najmniej kilka, na przykład niskie koszty. Jednak żeby dane urządzenie pracowało efektywnie i bezproblemowo to trzeba też zadbać o części 3D . Najlepiej szukać takich w miejscach, które w takich urządzeniach i akcesoriach się specjalizują.
Sławomir

Re: Drukowanie 3D

Post autor: Sławomir »

Czy macie swój ulubiony portal z nowinkami technologicznymi, biznesowymi oraz artykułami dotyczącymi życia codziennego? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.wawrus.pl/technologia/aplik ... king-top-5 , na której znajdziecie najróżniejsze informacje oraz ciekawostki związane z nowinkami technologicznymi.
ODPOWIEDZ