Czym do Niemiec?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Faris-75
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 14:51

Czym do Niemiec?

Post autor: Faris-75 »

Jakim środkiem transportu polecacie dostać się do Niemiec? Najbardziej skłaniam się ku podróży busem, ale nie znam żadnego zaufanego przewoźnika. Liczę na waszą pomoc i dobrą radę ;)
Awatar użytkownika
pabiana-92
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:37

Re: Czym do Niemiec?

Post autor: pabiana-92 »

Skoro mowa o busie, to polecam pilatransport.pl. Organizują przewozy do Niemiec i z powrotem praktycznie od drzwi do drzwi, jeśli masz takie życzenie. Mają wygodne auta, dobrze znają trasy, także cała podróż jest bezpieczna i komfortowa :)
Awatar użytkownika
expi
Posty: 154
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: Czym do Niemiec?

Post autor: expi »

Skoro istnieje coś takiego, jak transport kolejowy do chin organizowany np. przez https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ i jest on bardzo opłacalny, bardziej niż morski, to może i do Niemiec będzie to dobra opcja? Koniecznie powinniście o tym przeczytać, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów.
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Czym do Niemiec?

Post autor: fabi »

Teraz wyjazd do Niemiec nie jest taki prosty. Wiele połączeń lotniczych i lądowych zostało odwołanych. Ale są na rynku przewoźnicy, którzy nadal jeżdżą z Polski do Niemiec, i w odwrotną stronę. Wiem, że u nich https://www.biletyautokarowe.pl/ jest taka możliwość. Jeżdżą też na innych europejskich trasach - Belgia, Holandia, Francja, Wielka Brytania czy Włochy. Oczywiście przy zachowaniu restrykcji wjazdowych. Bilety można zamówić i opłacić online - w kilka minut. Mega wygodna opcja.
ceńm

Re: Czym do Niemiec?

Post autor: ceńm »

Może busem? Jest wiele środków lokomocji, ale ja nie mam prawka, więc samochód mi nie pasował, a lot oznacza dodatkowy dojazd taksówką albo pociągiem, więc po co się męczyć. Dlatego najczęściej do Niemiec jeździłam busem z przewoźnikiem Telos Transport https://telos-transport.pl/ . Z nimi podróżuję bezpiecznie, prosto na miejsce, nie muszę się przesiadać, ani niczego takiego. Jeżdżą bezpiecznie, są rzetelni, no i przejazdy mają w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
turka
Posty: 212
Rejestracja: 02 lip 2019, 8:31

Re: Czym do Niemiec?

Post autor: turka »

Może warto wziąć pod uwagę wynajem samochodów Warszawa ? Akurat ja dość często korzystam z tej wypożyczalni samochodów i bardzo sobie chwalę warunki, jakie oferują swoim klientom. Samochody są zadbane, a koszta wynajmu wcale nie są wygórowane. Polecam wam wziąć pod uwagę tę opcję.
słel

Re: Czym do Niemiec?

Post autor: słel »

Może busem? Ja jeździłam różnymi środkami transportu, w tym samochodem, ale to już historia na dłuższa pogawędkę - spoiler alert, nie skończyło się to dobrze. Najczęściej jeżdżę busami, z przewoźnikiem Thunder http://busy-slask.pl/nasze-busy z Mikołowa. Ich oferta jest dobrze zbudowana, atrakcyjna, zarówno jeżeli chodzi o ceny biletów, jak tez komfort jazdy. Jedzie się z nimi bezpiecznie, wygodnie, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ