Biznesowe spotkania

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Biznesowe spotkania

Post autor: olusia »

Potrzebuję informacji na temat jakiejś ekstrawaganckiej i prestiżowej restauracji w Warszawie, gdzie można zjeść kolację biznesową z kontrahentami? Znajoma z pracy podpowiedziała mi, że kontrahenta mogę zabrać do eleganckiej Restauracji Akademia w Warszawie. Czy ktoś może bywa tam w tej restauracji na takich spotkaniach biznesowych ? Szukam sprawdzonego miejsca godnego polecenia.
Awatar użytkownika
aktor
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2019, 5:28

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: aktor »

Jeżeli szukasz czegoś prestiżowego, to z pewnością Bubbles Bar spełni Twoje oczekiwania. Niech słowo "bar" w nazwie Cię nie zmyli. Jest to miejsce, gdzie każdy sukces możesz świętować przy lampce znakomitego szampana. Do tego istnieje możliwość zamówienia usługi szablowania szampana, co może dodatkowo uświetnić okazję.
Awatar użytkownika
Fredzia
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2019, 14:15

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: Fredzia »

Jak ważną kwestią jest wybór odpowiedniej sali konferencyjnej wie tylko ten kto zajmuje się organizacją takich spotkań. W Warszawie jest takie znakomite miejsce w https://kartingowynarodowy.pl/ gdzie spełniane są wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Obiekt znajduje się na terenie PGE Narodowym, co czyni to miejsce bardziej atrakcyjniejszym, bo po konferencji uczestnicy mogą wziąć udział w prawdziwej rywalizacji na gokartach. Idealne miejsce na dobrą zabawę, po długich obradach.
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 130
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: Zennbruks »

Prowadzenie własnej firmy często wymaga takich rozwiązań, tu na pewno czeka was wiele obowiązków. Sprawdźcie sobie może też ofertę od https://www.import-maszyn.eu Proponują tu urządzenia biurowe, maszyny pakujące.
Awatar użytkownika
Wikaria
Posty: 43
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:34

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: Wikaria »

Prowadząc firmę na pewno trzeba też i pomyśleć o kwestiach reklamowych;) Zastanawialiście się już nad takimi rozwiazaniami? Zerknijcie sobie na https://sfeo.agency W tym miejscu znajdziecie kompleksową pomoc jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: martez »

Jak napisano powyżej to faktycznie pozycjonowanie stron www jest dość ciekawe i na pewno jeśli jest przeprowadzane właściwie to będzie dawało ciekawe wyniki. Ja jestem zdania, że warto również pomyśleć o audycie SEO https://dolp.pl/audyt-stron/ i jak dla mnie jest to jedna z najważniejszych kwestii do przeprowadzenia na początku.
ODPOWIEDZ