Bagażnik na rower

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Hebekta
Posty: 30
Rejestracja: 19 cze 2019, 15:03

Bagażnik na rower

Post autor: Hebekta »

W tym roku chcielibyśmy na wakacje zabrać ze sobą rowery i zastanawiamy sie nad kupnem jakiegoś konkretnego bagażnika rowerowego. Widzialam tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... space_xt_3 , test jednego z bagażników. Opcje jakie przedstawili wyglądają całkiem fajnie. Wy korzystacie z takiego bagażnika ?
Awatar użytkownika
Lola88
Posty: 68
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:05

Re: Bagażnik na rower

Post autor: Lola88 »

Najlepiej moim zdaniem mieć taki bagażnik na tzw. haku. Jak będziesz mieć na dachu, to zaraz masz większe ograniczenie prędkości. A jak na haku, to jakoś to wszystko jest takie stabilniejsze. Jak szukasz to bardzo fajne akcesoria rowerowe widziałam na stronie rowertour
Awatar użytkownika
Azpilicueta
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:01

Re: Bagażnik na rower

Post autor: Azpilicueta »

Tu akurat są dwie szkoły przewożenia rowerów, jedna i druga ma plusy i minusy, więc sami musicie wybrać co lepsze. Mi też wydawało się, że przewożenie na dachu jest bardziej ryzykowne, ale z drugiej strony jest niewielkie ryzyko uszkodzenia przy jakiejkolwiek stłuczce. Sklep Auto-Plus z Krakowa https://ebagaznik.pl/pl/c/Packline/76 ma w ofercie jedne i drugie, więc sami możecie zdecydować, a poza tym dostaniecie u nich boxy dachowe, uchwyty na narty, czy nawet łańcuchy śniegowe na wyprawy w góry.
ODPOWIEDZ