Autostrady i podróże

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
engel

Autostrady i podróże

Post autor: engel »

Cześć Wszystkim!

Ostatnio słyszałem plotki o nowej stronie internetowej, która ma oferować szczegółowy wykaz autostrad na całym świecie, wraz z aktualnymi informacjami o stanie dróg, planowanych rozbudowach oraz potencjalnych utrudnieniach w ruchu. Strona ta ma również zawierać interaktywne mapy i być pomocna dla kierowców planujących dłuższe trasy międzynarodowe.

Czy ktoś z Was również natrafił na taką stronę lub słyszał o niej coś więcej? Bardzo bym docenił wszelkie informacje lub opinie na jej temat. Może ktoś z Was już z niej korzystał i może podzielić się wrażeniami? Czy strona faktycznie istnieje, i jeśli tak, to czy jest tak przydatna, jak mówią plotki?
https://automatycznaa4.pl/
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki. Bezpiecznej jazdy!
Awatar użytkownika
monia
Posty: 40
Rejestracja: 25 wrz 2019, 14:06

Re: Autostrady i podróże

Post autor: monia »

Na pewno jest to bardzo przydatne dla kierowców. Nie wiem czy taka strona istnieje i czy ktoś z tego korzysta za to wiem że istnieje 10% zniżka dla kierowców korzystających z wynajmu samochodów w wypożyczalni Comfortcar z Kartą Bydgoską. Można o tym przeczytać na tej stronie https://karta.visitbydgoszcz.pl/n-partn ... ?id=604229
ODPOWIEDZ