Antywirus-jaki?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
żabcia

Antywirus-jaki?

Post autor: żabcia »

Z jakich antywirusów korzystacie? Lepiej zainwestować w płatny czy zainstalować coś darmowego? Z góry wielkie dzięki za pomoc.
bociuś

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: bociuś »

Ja wychodzę z założenia, że nie ma co oszczędzać na swoim bezpieczeństwie. Dlatego też zdecydowałem się na płatnego antywirusa tutaj https://gdata.pl/support . Zaufałem im i nie żałuję. Jeśli nie jesteś pewien to możesz pobrać wersję próbną na początek.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 229
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:37

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: Zdzisiek78 »

Ja to Ci polecam zajrzeć na https://bitdefender.pl/gravityzone-ultra-security-edr/, gdzie nie tylko znajdziesz jeden z najlepszych antywirusów, czyli bitdefender, ale również cenne rady od ich specjalistów z branży cyberbezpieczeństwa, a także dużo innych programów, które zabezpieczą Cię w sieci.

siemens z wave
kąt

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: kąt »

bociuś pisze: ↑16 paź 2020, 16:40 Ja wychodzę z założenia, że nie ma co oszczędzać na swoim bezpieczeństwie. Dlatego też zdecydowałem się na płatnego antywirusa tutaj https://gdata.pl/support . Zaufałem im i nie żałuję. Jeśli nie jesteś pewien to możesz pobrać wersję próbną na początek.
ja też im zaufałem

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 60
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:44

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: kropka »

Pamiętaj tylko że antywirus to nie wszystko jeśli chodzi o zabezpieczenia. Działanie takich https://rossato.pl/czy-moje-dane-wyciek ... unikatora/ bezpiecznych komunikatorów w dużej mierze opiera się na szyfrowaniu wiadomości. Szyfrowanie end-to-end oznacza, że treść mogą odczytać wyłącznie osoby biorące udział w konwersacji.
ODPOWIEDZ