1% podatku dla dzieci

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 82
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:25

1% podatku dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Jeśli nie wiesz jak rozliczyć się z fiskusem skorzystaj z aplikacji jaka znajduje się na stronie Fundacji Pociecha.Przy tej okazji możesz przekazać swój 1% na rzecz fundacji pomocy dzieciom i tym samym pomóc wyremontować świetlicę w której przebywają dzieci albo wysłać na wypoczynek wakacyjny.Pomaganie powinno nam wejść w krew a dzieci z rodzin biedniejszych też będą mogły zakosztować dóbr z jakich korzystają inne dzieci.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: Zuzia »

Od kilku lat nasza rodzina wspomaga w ten sposób Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Opiekują się oni dziećmi, które są bardzo chore oraz takimi, których rodzice są chorzy lub zmarli. Spotkał je okrutny los, dlatego trzeba robić co w naszej mocy, aby złagodzić ich cierpienia. Może kiedyś jeszcze zagości na ich buziach uśmiech radości.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: olusia »

Zuzia pisze: ↑11 maja 2019, 12:21 Od kilku lat nasza rodzina wspomaga w ten sposób Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Opiekują się oni dziećmi, które są bardzo chore oraz takimi, których rodzice są chorzy lub zmarli. Spotkał je okrutny los, dlatego trzeba robić co w naszej mocy, aby złagodzić ich cierpienia. Może kiedyś jeszcze zagości na ich buziach uśmiech radości.
Ja też w tym roku przekazałam 1 % podatku na tą fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i widzę że coraz więcej ludzi tam wpłacało pieniążki, to dobrze że mamy właśnie możliwość w trakcie rozliczania przekazać 1 %. Warto też wspierać nie tylko wtedy kiedy jest rozliczenie.
rozliczanią43

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: rozliczanią43 »

Już mało czasu pozostało do rozliczenia rocznego podatku pit. Ja znam bardzo dobry sposób na szybkie rozliczenie jest to strona darmowy program do rozliczania pit bardzo polecam tą stronę bo dbają oni o bezpieczeństwo danych osobowych osoby rozliczającej się. Dodatkowo bez problemów rozliczysz pit za pomocą e-deklaracji.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: mczay »

Samodzielne rozliczanie PIT-u wbrew pozorom jest naprawdę proste jeśli tylko troszkę rozeznasz się w temacie. Jeżeli mogę polecić coś konkretnego to na pewno warto zaznajomić się z tą stroną https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... kowej.read Mi osobiście bardzo ona pomogła kiedy rozpoczynałam swoją "przygodę" z rozliczeniami. Obecnie wypełniam zawsze PIT online i to rozwiązanie sprawdza mi się świetnie.
ODPOWIEDZ